KS Legionovia Legionowo

Ostatnie spotkanie w 2 lidze. Legionovia pojedzie do Łodzi

Legionovia Legionowo dzisiaj rozegra spotkanie z klubem, który zapewnił sobie awans do 1 ligi. Mowa tu oczywiście o ŁKS-ie Łódź. To będzie ostatnie spotkanie w tym sezonie w 2 lidze. Nasza drużyna niestety w następnym sezonie będzie próbowała wrócić do tych rozgrywek podejmując kluby w 3 lidze.

Podopieczni Bartosza Tarachulskiego ostatni swój mecz przed własną publicznością przegrali ze Zniczem Pruszków 0:2. Mecz nie przypominał pożegnania z Legionowem. Ciężko znów było dopatrzeć się pozytywów. Na domiar złego spotkanie Gwardii Koszalin, ze Stalą Stalową Wolą zakończyło się remisem 3:3. Przez to Legionovia spadła na ostatnie miejsce w lidze. Aktualnie drużyna ma na swoim koncie 27 punktów. Oczywiście wywiezienie chociaż punktu z Łodzi będzie nie lada sukcesem.

ŁKS w tym sezonie idzie jak burza. Aktualnie zajmują 2 miejsce w lidze mając tyle samo punktów co pierwszy GKS Jastrzębie (62). Ostatni swój mecz ŁKS wygrał na wyjeździe z Rozwojem Katowice 2:0. Łodzianie są już pewni awans na zaplecze ekstraklasy. Warto wspomnieć, że legionowianie zmierzą się z utytułowanym klubem. ŁKS zdobył dwa razy Mistrzostwo Polski oraz raz Puchar Polski. Ma również zaliczone występy w europejskich pucharach. Najlepszym strzelcem podopiecznych Wojciecha Robaszka jest Jewhen Radionow, który zdobył dla swojej drużyny 12 bramek.

Mecz rozpocznie się w sobotę o godzinie 18:00. Będzie to ostatnie spotkanie Legionovii w tym sezonie.

Facebook
Twitter
LinkedIn

Ostatnie wpisy

Dołącz do Akademii!

Zapraszamy chłopców i dziewczynki do największej akademii piłkarskiej w regionie!