KS Legionovia Legionowo

Ostatni wyjazd w tym roku. Beniaminek na drodze Legionovii

Runda jesienna dobiega końca. Legionowianie mają do rozegrania dwa spotkania. Pierwszy z nich już w sobotę o godzinie 13:00. Podopieczni Bartosza Tarachulskiego wyjadą do Białej Piski by zmierzyć się z tamtejszym Zniczem.

Goście sobotniego meczu – Legionovia – ostatni swój mecz wygrała u siebie z Ursusem Warszawa 2:0. Bramki w tym meczu zdobyli Patryk Koziara oraz Marcin Burkhardt. Spotkanie ułożyło się po myśli legionowskiej drużyny. Warto dodać, że rzut karny egzekwowany przez Arkadiusza Ciacha obronił bramkarz biało-żółto-czerwonych, Jakub Stefaniak. Był jednym z bohaterów tej batalii. Legionowianie okupują na te chwilę 5 pozycję w tabeli ligowej. Mają na swoim koncie 30 punktów. W zeszłej kolejce Legionovia odrobiła część punktów do liderującego Sokoła Aleksandrów Łódzki, który przegrał swoje spotkanie. Aktualnie przewaga drużyny z województwa łódzkiego nad Novią wynosi 8 punktów.

Drużyna Znicza Biała Piska to beniaminek rozgrywek 3 ligi gr. 1. W poprzednim sezonie gospodarze sobotniego meczu rozgrywali swoje spotkania w IV lidze warmińsko-mazurskiej. Zajęli wtedy 1 miejsce uzbierają na swoje konto aż 81 punktów. Mieli przewagę nad drugą Unią Susz aż dziewiętnastu oczek. W tym sezonie Znicz radzi sobie dobrze. Aktualnie zajmują ósme miejsce w tabeli ligowej. Na te chwile uzbierali 24 punkty. Ostatni swój mecz podopieczni Ryszarda Borkowskiego przegrali na wyjeździe z Sokołem Ostróda 1:2.

Już jutro o godzinie 13:00 legionowianie rozegrają swój ostatni mecz wyjazdowy w tej rundzie. Do boju Panowie!

Facebook
Twitter
LinkedIn