Nie idzie w sparingach

Legionovia Legionowo przegrywa swój kolejny sparing w okresie przygotowawczym. Tym razem podopieczni Roberta Pevnika polegli na wyjeździe z Wisłą Puławy 1:3.

Legionowianie rozegrali spotkanie z półgodzinnym opóźnieniem ponieważ na tranie napotkali kolizję drogową. Piłkarze Legionovii od pierwszych minut lepiej radzili sobie od Puławian. Składne akcje oraz sytuacje bramkowe dawały nadzieję na korzystny wynik. Tak się stało bramkę, która dała prowadzenie Legionovii zdobył Wolski po świetnej asyście Przybylskiego, który coraz lepiej spisuje się w legionowskiej drużynie. Zawodnicy stworzyli sobie jeszcze dwie dogodne sytuacje, lecz świetnie spisywał się w bramce gospodarzy Nazar Penkowec, który niwelował wszystkie zagrożenia pod jego bramką. Wynik po pierwszej połowie był korzystny dla legionowian i zapowiadało pierwszą sparingową wygraną.

Kolejna odsłona dała nam odrodzenie gospodarzy i lepszą grę Puławian. Już na początku drugiej połowy piłkę do bramki wpakował Niezgoda wyrównując przebieg spotkania. Wiślacy atakują i wyraźnie chcą za wszelką cenę wyjść na prowadzenie co w 60 minucie im się udaje. Po raz kolejny piłkę do siatki pakuje niezawodny Niezgoda. Po 7 minutach było już 3:1 a hatt-tricka zaliczył Niezgoda. Kolejne sytuacje to nieporadna gra Legionovii, która nie kończyła się pozytywnymi akcentami. Pod koniec spotkania piłkarze z Parkowej mogli strzelić bramkę kontaktową, lecz zawodnik nie trafił do pustej bramki.

Skład:

Legionovia Legionowo: Waśków – Goliński, Menzel, Goropevsek, Wieczorek – Pavic, Stromecki, Wolski, Przybylski, Czapa – Tatar
Ponadto zagrali: Ziąbski, Milewski, Figiel, Kołodziejski, Maciejewski