KS Legionovia Legionowo

Cztery mecze bez punktu

Czwarta kolejka za nami. Cztery rozegrane spotkania i ani jednego punktu nie zdołała zdobyć nasza drużyna. Zła passa to mało powiedziane.

Spotkanie z Radomiakiem nie przyniosło przełamania. Nasza drużyna pokazała ten sam futbol i niestety ten sam rezultat. Początek spotkania zdominowała Legionovia, ale pomysłu na grę wystarczyło na niespełna 20 minut. Później do głosu doszedł Radomiak i zrobił w bardzo skutecznie. Leandro po strzale na bramkę Puska wyprowadził Radomiak na prowadzenie i nasi piłkarze musieli gonić wynik. Jeszcze w pierwszej połowie doprowadzili do kilku groźnych sytuacji, ale kolejny raz zawiodła skuteczności i celność.

W drugiej połowie Radomiak pilnował wyniku, co jakiś czas wyprowadzając niebezpieczne kontry. Legionovia, która za wszelką cenę chciała doprowadzić do wyrównania dość często przebywała na połowie rywala. Ale i tym razem defensywa gości okazała się skuteczne.
Nie było radości, a gorycz porażki biało-żółto-czerwoni znają już za dobrze.

Po tej kolejce jesteśmy jedyną drużyną, która nie zdobyła jeszcze punktu. Jak długo potrwa taki stan?

KS Legionovia KZB Legionowo 0:1 RKS Radomiak Radom

KS Legionovia KZB Legionowo: Pusek, Grzelak, Zając, Wojcinowicz, Kwiatkowski, Mazurek, Koziara, Lukava, Kalinowski, Zaklika, Żebrowski.
Rezerwa: Stefaniak, Jajko, Wajdzik, Klak, Kowalczyk, Trzmiel, Rybkiewicz.

RKS Radomiak Radom: Gostomski, Świdzikowski, Grudniewski, Klabnik, Pereira, Dominguez, Bemba, Cupriak, Jakubik, Mezan, Filipowicz.
Rezerwa: Adamczyk, Winsztal, Augu, Hodowany, Brągiel, Stanisławski, Gapczyński.

Facebook
Twitter
LinkedIn

Ostatnie wpisy

Dołącz do Akademii!

Zapraszamy chłopców i dziewczynki do największej akademii piłkarskiej w regionie!