KS Legionovia Legionowo

Lider już na nas czeka

Już w sobotę zagramy z liderem drugoligowej tabeli. Naszym przeciwnikiem będzie bardzo mocna Odra Opole.

Beniaminek, który w tym sezonie zaskakuje skutecznością jest niekwestionowanym liderem tego spotkania. 14 wygranych spotkań, 6 remisów i zaledwie 3 porażki robią wrażanie na niejednym zawodniku i szkoleniowcu. Ostatnio jednak Odra zaliczyła potknięcie przegrywając z Gryfem Wejherowo. Podopieczni Jana Furlepy stawiają sobie za punkt honoru wygraną w sobotnim meczu.

Legionovia prezentuje ostatnio bardzo dobrą formę. Po ostatnich spotkaniach, które przerwane zostały drobną wpadką z Rakowem Częstochowa, wszyscy mamy apetyt na kolejne zwycięstwo. Jedziemy, zatem walczyć o komplet punktów. Ważnym aspektem sobotniego spotkania będzie fakt, iż Legionovia pierwsze spotkanie z Odra w tym sezonie przegrała 1:3. Jest, więc szansa na rewanż.

Choć obie drużyny różni aż 15 punktów to dla każdego z tych zespołów kolejne trzy oczka pozwolą przynajmniej umocnić się na swoich pozycjach. Czy i tym razem będziemy świadkami sportowego wydarzenia pełnego emocji?

Spotkanie na stadionie przy Oleskiej poprowadzi sędzia Piotr Łęgosz. Arbiter z Włocławka prowadził już mecze naszej drużyny. W sezonie 2012/2013 wygraliśmy z Concordią Elbląg, drugie spotkanie to wspomniany wcześniej mecz z Odrą na stadionie przy Parkowej.

Sobotnia rywalizacja rozpoczyna się o godzinie 15:00

Facebook
Twitter
LinkedIn

Ostatnie wpisy

Dołącz do Akademii!

Zapraszamy chłopców i dziewczynki do największej akademii piłkarskiej w regionie!