KS Legionovia Legionowo

Legionovia podejmie „Stalówkę”. Po kolejne trzy punkty

W niedzielę o godzinie 17:00 Legionovia Legionowo podejmie Stal Stalową Wolę. To będzie bardzo ważny mecz dla naszej drużyny. „Stalówka” również bije się o utrzymanie w 2 lidze i jeśli legionowianie chcą realnie myśleć o pozostaniu w tej klasie rozgrywkowej muszą zwyciężyć w niedzielnym spotkaniu.

Legionovia ostatni swój mecz wygrała na wyjeździe sensacyjnie pokonując Błękitnych Stargard 3:0. Biało-żółto-czerwoni po tym zwycięstwie przedłużyli swoje szanse na pozostanie w 2 lidze. Ich następnym rywalem będzie drużyna ze Stalowej Woli. Kibice drużyny z Legionowa mogą czuć mały optymizm po tym jak zespół wrócił ze Stargardu z trzema punktami. Widać było nową jakość w zawodnikach „Novii”. Aktualnie do bezpiecznego miejsca tracimy osiem punktów. Niestety nie możemy liczyć sami na siebie. Kluby nad nami również muszą „pomóc” Legionovii w utrzymaniu się w tej klasie rozgrywkowej.

Stal Stalowa Wola obecnie zajmuje 14 miejsce w tabeli ligowej. To ostatnie miejsce, które daje utrzymanie w lidze. Ostatni swój mecz podopieczni Krzysztofa Łętocha zwyciężyli u siebie z Rozwojem Katowice 4:1. Klub ze Stalowej Woli również myśli nad tym by utrzymać się w 2 lidze. To ich główny cel na ten sezon. Niegdyś klub, który występował w dzisiejszej ekstraklasie przyjedzie do Legionowa z myślą by zdobyć trzy oczka i zaprzepaścić szanse Novii na pozostanie na drugoligowych boiskach. Najlepszym strzelcem drużyny z Podkarpacia jest obecnie Adrian Dziubicki. Ma na swoim koncie osiem trafień.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie Legionovii ze „Stalówką”. Mecz rozpocznie się w niedziele o godzinie 17:00. Potrzebujemy Waszego wsparcia w tych trudnych dla klubu chwilach. Po zwycięstwo! #WalczyćNovia!

Facebook
Twitter
LinkedIn

Ostatnie wpisy

Dołącz do Akademii!

Zapraszamy chłopców i dziewczynki do największej akademii piłkarskiej w regionie!