KS Legionovia Legionowo

Legionovia nadal bez punktów.

W niedzielę zakończyły się rozgrywki 2. kolejki sezonu 2015/2016. Nasz zespół drugi raz z rzędu w ligowych rozgrywkach wraca do domu bez punktów. Po porażce z ROW-em Legionovia zajmuje 16. pozycję w tabeli.

Spotkanie w Rybniku rozpoczęło się bardzo pechowo. Już w 6. minucie gospodarze wyszli na prowadzenie. 12 minut później Smyłek kolejny raz musiał wyjmować piłkę z siatki. Szybka utrata dwóch bramek odbiła się na grze naszego zespołu, przeciwnicy natomiast mieli swobodę gry i do przerwy utrzymali taki wynik.

W drugiej odsłonie ponownie szybka utrata bramki i przewaga zespołu z Rybnika wzrasta do 3 goli. Naszym piłkarzom należy jednak oddać szacunek za walkę do końca. ostatnie 15 minut spotkania należało do biało-żółto-czerwonych. Najpierw na listę strzelców wpisał się Omar Monterde Villaescusa, a chwile przed zakończeniem spotkania naszą stratę do przeciwnika zmniejszył Rafał Jankowski.

Na innych boiskach II ligi trzypunktowymi zdobyczami mogą poszczycić się: Okocimski, Raków, Radomiak, Stal Mielec, Wisła Puławy i GKS Tychy. Punktami podzieliły się zespoły Kotwicy i Gryfa, Siarki i Znicza.

Następna kolejka musi przynieść zdobycz punktową. Gramy przecież u siebie.

Fot: www.row1964rybnik.com

Skrót meczu: 

Facebook
Twitter
LinkedIn