Kolejne sparingowe zwycięstwo! Legionovia wygrała w Ząbkach

Podopieczni trenera Marcina Sasala wygrali kolejne spotkanie sparingowe przed nadchodzącą ligą. Tym razem biało-żółto-czerwoni zwyciężyli z Ząbkovią Ząbki 2:1.

Mecz z czwartoligowym rywalem legionowianie rozpoczęli dobrze. Konstruowali coraz groźniejsze akcje z i minuty na minutę śmielej podchodzili pod bramkę rywala z Ząbek. W 24. minucie meczu piłkę do siatki wpakował niezawodny nowy strzelec legionowskiej ekipy Karol Podliński. Zawodnik strzela jak na zawołanie i tylko czekać aż przełoży się to na spotkania ligowe. Po tej bramce nie ujrzeliśmy już goli w tej części meczu.

W drugiej odsłonie padły dwie bramki. Pierwsza z nich zaliczona była na konto Legionovii. Zawodnicy trenera Sasala dobrze radzili sobie z Ząbkovią. Można było jedynie czekać na aż legionowianie zdobędą kolejne trafienie. W 54. minucie byliśmy tego świadkami. Gola na 2:0 zdobył Kamil Wolski, który również pokazuje swoją świetną formę przed rundą wiosenną. Gospodarze zdołali jednak zdobyć bramkę kontaktową, lecz to nie zadecydowało o zwycięzcy tego sobotniego sparingu.

Ząbkovia Ząbki – Legionovia Legionowo 1:2 (0:1)

Bramki: Karol Podliński, Kamil Wolski.

Legionovia: Jakub Stefaniak – Jakub Kabala, Kacper Górski, Daniel Choroś, Sebastian Weremko, Konrad Zaklika, Luka Janković, Marcin Burkhardt, Filip Kowalczyk, Eryk Więdłocha, Karol Podliński.

Ponadto zagrali: Oliwer Wienczatek, Patryk Paczuk, Patryk Koziara, Kamil Wolski, Kacper Będzieszak, Konrad Trzmiel, Jakub Karabin.