KS Legionovia Legionowo

Kolejna trójka w jedenastce…

Piłkarskie portale internetowe kolejny raz ogłosiły najlepsze jedenastki. Legionovia w ostatnich tygodniach opanowała te zestawienia. W minionej kolejce trzech naszych  piłkarzy wyróżniły portale. Jedno nazwisko pojawia się aż trzykrotnie.

2ligapolska.pl:

Piotr Smołuch – zespół Legionovii odniósł piąte z rzędu zwycięstwo, które w dużej mierze zawdzięcza swojemu bramkarzowi. Smołuch zagrał świetne zawody podczas, których kilka razy ratował Legionovię od straty gola. Kluczowym momentem spotkania z Polonią była 61.minuta meczu, kiedy to golkiper gospodarzy obronił rzut karny egzekwowany przez Adriana Krysiana.

Kamil Wiktorski – to już kolejne wyróżnienie dla tego rosłego defensora Legionovii, który gra skutecznie zarówno w obronie jak i w ataku. Jego ofensywne wejścia skutkują bramkami i asystami. To właśnie po podaniu Wiktorskiego, Rafał Wolsztyński znalazł się sam na sam z bramkarzem Polonii, którego skutecznie pokonał i dał piąte z rzędu zwycięstwo Novii.

Rafał Wolsztyński – niezwykle istotny gracz w składzie Legionovii, bez którego ostatnie wyniki drużyny trenera Wieczorka nie byłyby możliwe. Bardzo dobrze pracuje na rzecz drużyny, a gdy ma swoją okazje strzelecką, to jest skuteczny. Tym razem zdobył jedynego gola w meczu z Polonią.

Pilkanozna.pl:

Rafał Wolsztyński

Mazowieckapilka.pl:

Rafał Wolsztyński – jego trafienie przesadziło o zwycięstwie Novii z Polonią Bytom.

fot. 2ligapolska.pl

Facebook
Twitter
LinkedIn