KS Legionovia Legionowo

Karol Podliński i Jakub Kabala w Legionovii

Dwóch nowych zawodników zasiliło szeregi Legionovii Legionowo. 
W rundzie jesiennej legionowskie barwy odzieją Karol Podliński
i Jakub Kabala.

Napastnik Karol Podliński przyszedł do Legionovii ze Znicza Pruszków. Zawodnik urodziny w 1997 roku jest wychowankiem Wkry Żuromin. Występował w tym zespole jako junior. Następnie przeszedł do Białych Orłów Warszawa gdzie również jako junior reprezentował barwy tego klubu przez dwa sezony.

Jako senior rozpoczął swoją przygodę w Mławiance Mława. Spędził tam dwa lata. Po grze w Mławie przeszedł do Znicza Pruszków. W rundzie jesiennej zaliczył razem osiem występów i zdobył jedną bramkę.

Pomocnik Jakub Kabala również w poprzedniej rundzie reprezentował barwy Znicza Pruszków. Zawodnik mierzący 193 cm wzrostu początek swojej piłkarskiej kariery rozpoczął w OSiR Targówek. Następnie przeszedł do Okęcia Warszawa, a później do Świtu Nowy Dwór Mazowiecki gdzie również rozpoczął swoją karierę jako senior.

Po Świcie wystąpił następnie w Starcie Otwock, Narwi Ostrołęka, Dolcanie Ząbki i GKP Targówek. Przez dłuży czas występował w barwach Ursusa Warszawa. Przez 6,5 sezonu występował w koszulce warszawskiego zespołu. W Pruszkowskim klubie wystąpił dziesięć razy nie zdobywając trafienia.

Panowie witamy w klubie i życzymy wam samych sukcesów w biało-żółto-czerwonych barwach! Walczyć trenować Legionovia musi Panować!

Facebook
Twitter
LinkedIn

Ostatnie wpisy

Dołącz do Akademii!

Zapraszamy chłopców i dziewczynki do największej akademii piłkarskiej w regionie!