KS Legionovia Legionowo

Huragan na drodze Legionovii. Bronimy lidera!

Legionowianie o godzinie 17:00 rozpoczną spotkanie z Huraganem Morąg. Będzie to szósty mecz podopiecznych Bartosza Tarachulskiego w tym sezonie 3 ligi gr. 1.

Gospodarze dzisiejszego spotkania (Legionovia) są aktualnym liderem rozgrywek 3 ligi. Mają na swoim koncie 12 punktów co daje im pierwszą lokatę w ligowej tabeli. Ostatni mecz naszej drużyny zakończył się wynikiem 5:3. Legionowianie grali wtedy wyjazdowe spotkanie z Ruchem Wysokie Mazowieckie. Biało-żółto-czerwoni powoli przyzwyczajają nas, że żadne ich spotkanie nie stoi na niskim poziomie. Oby było tak w środowym spotkaniu z Huraganem!

Piłkarze z Mrągowa ostatni swój mecz przegrali w Nowym Dworze Mazowieckim rozgrywając spotkanie z tamtejszym Świtem aż 5:0. Wydaje się, że dzisiejsza batalia będzie jedynie spacerkiem dla legionowskiej drużyny. Mimo wszystko goście przyjadą podrażnieni po tej dość bolesnej porażce. Za pewne będą chcieli pokazać, że nie są ligowym chłopcem do bicia tylko wartościową drużyną. Aktualnie zajmują odległą 13 pozycję w tabeli mając na swoim koncie pięć oczek.

Serdecznie zapraszamy na dzisiejsze spotkanie o godzinie 17:00. Widzimy się na stadionie przy Parkowej! Naprzód Novia!

Facebook
Twitter
LinkedIn

Ostatnie wpisy

Dołącz do Akademii!

Zapraszamy chłopców i dziewczynki do największej akademii piłkarskiej w regionie!