KS Legionovia Legionowo

Drużyna z północy zawita do Legionowa. Legionovia podejmie Mazur

W sobotę o godzinie 16:30 legionowianie podejmą Mazur Ełk. Podopieczni Bartosza Tarachulskiego są aktualnym liderem 3 ligi gr. 1 i będą zdecydowanym faworytem tego sobotniego spotkania. 

Legionovia swój ostatni mecz zremisowała z Bronią Radom 1:1. Mimo tego, że pierwsi strzelili bramkę arbiter pod koniec meczu podyktował rzut karny dla drużyny przeciwnej. Jedynym strzelcem gola dla „Novii” w tym meczu był Kacper Górski. Mimo remisu legionowianie nadal są liderem rozgrywek trzecioligowych. Okupują 1 pozycję w tabeli mając na swoim koncie 16 punktów. Warto wspomnieć, że nasza aktualnie najwięcej strzelonych bramek w lidze po siedmiu rozegranych meczach(15). Faworytem tego meczu jest oczywiście drużyna z Legionowa. Mimo wszystko trener Tarachulski za każdym razem podkreśla, że liga jest bardzo ciężka i szanują każdego rywala.

Mazur Ełk do 8. kolejki przystępuje z ostatniej pozycji dającą utrzymanie w rozgrywkach 3 ligi (15 miejsce). Dotąd uzbierali na swoje konto 5 punktów strzelając tyle samo bramek, tracąc przy tym osiem. Ostatni ligowy mecz Mazura zakończył się porażką z Huraganem Morąg 2:1. Jedyną bramkę dla zespołu z Warmińsko-Mazurskiego zdobył Mariusz Łapiński. Drużyna z Ełku rozgrywała dwa dni temu rozgrywała również spotkanie w okręgowym Pucharze Polski. Sobotni rywal Legionovii wygrał tamto spotkanie po dogrywce 3:0. Podopieczni Przemysława Kołłątaja w poprzednim sezonie zajęli 13 miejsce.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie pomiędzy Legionovią Legionowo, a Mazurem Ełk. Mecz odbędzie się w sobotę o godzinie 16:30. #WszyscyNaStadion!

Facebook
Twitter
LinkedIn