KS Legionovia Legionowo

Druga porażka w sezonie. Unia – Legionovia 1:0

W meczu na szczycie III ligi wicelider lepszy od lidera. Unia Skierniewice pokonała u siebie Legionovię 1:0. To druga porażka biało-żółto-czerwonych w tym sezonie.

Pierwsza część rywalizacji była stosunkowo wyrównana. Obie drużyny kreowały sporo sytuacji i miały dogodne okazje na znalezienie drogi do bramki. Bartosz Mroczek trafił nawet do siatki, ale niestety znajdował się na spalonym.

Druga połowa to jednak przewaga gospodarzy. W dodatku Novia od 64. minuty musiała sobie radzić, grając w osłabieniu po drugiej żółtej, a w efekcie czerwonej kartce dla Piotra Bujaka. Skierniewiczanie wykorzystali grę w przewadze już nieco ponad 10 minut później. Na listę strzelców wpisał się Ignacy Ogłoziński. Nasz zespół próbował zdobyć gola wyrównującego, ale nie przyniosło to efektu. Unia także kończyła mecz w „10” po czerwonej kartce (za 2 żółte) dla Bartosza Broniarka w 88. minucie.

Mimo porażki Legionovia wciąż przewodzi stawce. Przewaga nad Unią zmalała wprawdzie do 1 punktu, ale ekipa ze Skierniewice ma 1 mecz rozegrany więcej. W następnej kolejce naszych ulubieńców ponownie czeka nie lada wyzwanie. Do Legionowa przyjeżdża trzecia w tabeli Polonia Warszawa. Pierwszy gwizdek w sobotę 13 listopada o godz. 13:00. Obecność obowiązkowa!

#NoviaDawaj

Unia Skierniewice – Legionovia Legionowo 1:0 (0:0)

Bramki: Ogłoziński (75′)

Unia: Wlazłowski – Krajewski, Winkler, Broniarek, Stępień, Ogłoziński, Waśniowski (46′ Jasiński), Kowalczyk, Makuch, Nowak (32′ Wilanowski), Sabiłło. Trener: Piotr Kocęba.

Legionovia: Krzywański – Kaczorowski (90′ Szerszeń), Budek, Bujak, Barański, Mroczek (70′ Balicki), Zaklika, Koziara, Bajdur (85′ Karabin), Smuga, Zjawiński (70′ Papazjan). Trener: Michał Piros.

Żółte kartki: Wlazłowski, Broniarek x2, Jasiński – Bujak x2, Barański, Bajdur.

Czerwone kartki: Broniarek (za 2 żółte) – Bujak (za 2 żółte).

Sędzia: Bartłomiej Zywert (Konin).

Tabela: https://www.kslegionovia.pl/rozgrywki-iii-liga-grupa-i/

Facebook
Twitter
LinkedIn

Ostatnie wpisy

Dołącz do Akademii!

Zapraszamy chłopców i dziewczynki do największej akademii piłkarskiej w regionie!