KS Legionovia Legionowo

Doły tabeli nas pogrążą

Doły tabeli ligowej są ciężkimi przeciwnikami dola Legionovii. Zamiast zdobywać pewne punkty męczymy się z drużynami, które obecnie zajmują pozycje spadkowe. Zaległy mecz z Gryfem Wejherowo potwierdza tą regułą.

Szanse na 5. pozycje przed 14 kolejką straciliśmy w zremisowany meczu w Wejherowie. Legionovia, jako pierwsza otworzyła wynik w tym meczu. Już w 21. Minucie Rybkiewicz dał Legionovii prowadzanie. Zabrakło chyba woli walki i chęci przypieczętowania prowadzenia kolejnym golem. Roszady w pierwszym składzie nie przyniosły oczekiwanych rezultatów. Wystawieni do gry zmiennicy nie wykorzystali swojej szansy, aby zabłysnąć.

W drugiej połowie to Gryf był zespołem dominującym. Legionovia dobrze się broniła, ale kwestią czasu było, kiedy któraś z akcji gospodarzy zakończy się zdobyciem bramki. I doczekaliśmy się tego momentu w doliczonym czasie gry. Zepchnięci do defensywy biało-żółto-czerwoni nie wytrzymali presji przeciwnika i popełnili błędy, które przyczyniły się do wyrównania. Gryf tym samy odebrał nam szanse na wysoką pozycję po tej kolejce.

Przed nami spotkanie z kolejnym zespołem, który obecnie jest pod kreską. Co wydarzy się w sobotę? Oby nie powtórzył sie czarny scenariusz.

WKS Gryf Wejherowo 1:1 KS Legionovia KZB Legionowo

WKS Gryf Wejherowo: Leleń, Nadolski, Brzuzy, Trąbka, Wicki, Wicon, Goerke, Kołc, Gabor, Gierszewski, Okuniewicz 
Rezerwowi: Ferra, Kamiński, Ptak, Małolepszy, Regliński, Koszałka, Maciejewski

KS Legionovia KZB Legionowo: Pusek, Wojcinowicz, Zając, Goliński, Jajko, Mazurek, Lukava, Rybkiewicz, Kowalczyk, Trzmiel, Zaklina 
Rezerwowi: Wadach, Kutarba, Koziara, Abul, Klak,
Kalinowski.

Facebook
Twitter
LinkedIn

Ostatnie wpisy

Dołącz do Akademii!

Zapraszamy chłopców i dziewczynki do największej akademii piłkarskiej w regionie!