KS Legionovia Legionowo

Czas na derby! Legionovia podejmie Świt [TRANSMISJA NA ŻYWO]

W sobotę o godzinie 17:00 Legionovia Legionowo podejmie Świt Nowy Dwór Mazowiecki. Spotkanie derbowe zostanie rozegrane w ramach 4. kolejki 3 ligi gr. 1. Będzie prowadzona transmisja tego spotkania na stronie NoToSport.pl! (link do transmisji TUTAJ).

Legionowianie sezon zaczęli od porażki, lecz szybko odrobili straty w ligowej tabeli. Poprzednie spotkanie wygrali w Aleksandrowie Łódzkim z tamtejszym Sokołem 1:0 po bramce Luki Jankovicia. Mimo, że Legionovia zdobyła tylko jedną bramkę w całym spotkaniu przeważali i wynik 1:0 to najmniejszy wymiar kary dla drużyny Sokoła. Podopieczni Bartosza Tarachulskiego są murowanym faworytem tego starcia. Drużyna zajmuje obecnie trzecie miejsce w ligowej tabeli mając na swoim koncie 6 punktów.

Świt aktualnie zajmuje obecnie 14 miejsce w 3 lidze. Nowodworski zespół nie zachwyca formą na początku sezonu. Po trzech spotkaniach mają na swoim koncie jedynie trzy punkty. Ostatni mecz wyjazdowy przegrali z ŁKS-em Łomża 3:0 (Legionovia swoje spotkanie z tym zespołem wygrała 5:0). W sezonie 2017/18 zajęli ostatecznie ósme miejsce tym samym uzbierali 49 oczek.

Pragniemy również przypomnieć, że będzie prowadzona transmisja na żywo ze spotkania derbowego. Tych, którzy nie mogą przybyć w sobotę o godzinie 17:00 na stadion przy Parkowej zapraszamy do transmisji!

Facebook
Twitter
LinkedIn