KS Legionovia Legionowo

Ciach bohaterem spotkania!

Mecz 3. kolejki rozgrywany w Legionowie zakończył się wysokim zwycięstwem naszej drużyny 4:0. Olimpia Zambrów wyjechała do siebie bez punktów. Bohaterem spotkania był Arkadiusz Ciach, który na listę strzelców wpisywał się trzykrotnie. Tym samym obejmuje pierwszą pozycję w wyścigu o tytuł Króla Strzelców 2 Ligi.

Od samego początku spotkania widać było, że naszym piłkarzom zależy by to spotkanie zakończyć pozytywnym wynikiem. Przygotowana taktyka na to spotkanie zaczęła przynosić efekty od samego początku spotkania. Już w 4. minucie wynik otworzył Arkadiusz Ciach, który trafił do nas z Ursusa Warszawa. Strzałem sprzed pola karnego zdołała pokonać bramkarza, choć wydawało się, ze ten nie powinien mieć większych problemów z obroną. Biało-żółto-czerwoni nie odpuścili po zdobyciu bramki. Przeciwnik nie istniał w tej połowie, a efektem bardzo dobrej boiskowej komunikacji, czasami nawet efektownej gry, był drugi zdobyty przez Arkadiusza gol. W 29 minucie ponownie pokonał on golkipera gości. W tej odsłonie swoje szanse mieli jeszcze Garyga i Wójcik, niestety zabrakło odrobinę szczęścia i skuteczności.

Tuż po rozpoczęciu drugiej odsłony Patryk Koziara oddał doskonały strzał z dystansu. Piłka niestety trafiła w poprzeczkę, zabrakło odrobinę szczęścia. Chwilę później arbiter podyktował jedenastkę za zagranie ręką w polu karnym. Do piłki podszedł Arek Ciach i skutecznym strzałem trzeci raz w tym spotkaniu pokonał bramkarza Olimpii. Gdy wydawało się, że wynik nie ulegnie zmianie. Wprowadzony w drugiej połowie Arkadiusz Madeński ustalił wynik spotkania na 4:0.

Po tym zwycięstwie 3 punkty zostają w Legionowie. To właśnie o taki wynik chodziła naszym piłkarzom. Za tydzień kolejne spotkanie, tym razem w Kołobrzegu.

KS Legionovia KZB Legionowo 4:0 ZKS Olimpia Zambrów

Składy:

KS Legionovia KZB Legionowo: Madejski, Grzelak, Krotofil, Bajat, Kutarba, Milewski, Koziara, Wodecki, Wójcik, Ciach, Garyga.
Rezerwa: Krzczuk, Madeński, Płonka, Goliński, Borenović, Paprocki, Jovanović.

ZKS Olimpia Zambrów: Czapliński, Byszewski, Kuczałek, Gogol, Kotus, Osoliński, Michałowski, Szerszeń, Bach, Biel, Cesarek,
Rezerwa: Humerski, Broniszewski, P. Jastrzębski, Buzun, Grzybowski, M. Jastrzębski.