KS Legionovia Legionowo

2 Liga: Raków Częstochowa – Legionovia Legionowo

W sobotę, 27 września o godzinie 16:00 Legionovia Legionowo podejmie na wyjeździe Raków Częstochowa w ramach 10. kolejki 2 Ligi Centralnej.

Drużyna z Częstochowy obecnie zajmuje 4 miejsce w lidze z dorobkiem 16 pkt, co daje przewagę 4 pkt nad Legionovią. Ostatnie spotkanie Częstochowianie przegrali na wyjeździe ze Stalą Mielec 1:0. W Rakowie Częstochowa grał niegdyś dzisiejszy zawodnik Legionovii Legionowo, Łukasz Kominiak. Bilans podopiecznych Jerzego Brzęczka to pięć zwycięstw, jeden remis i trzy porażki.

Zawodnicy Legionovii Legionowo ostatnie spotkanie wygrali na własnym boisku z Limanovią Limanowa 3:0 i awansowali o jedno miejsce zajmując obecnie 11 pozycje w tabeli 2 Ligi Centralnej. Legionowianie mają na swoim koncie 11 pkt i jeśli podopieczni Roberta Pevnika wygrają wyjazdowe spotkanie w najlepszym rozrachunku przeskoczą na 8 pozycje w tabeli.

W rozstawieniach bukmacherów to piłkarze Rakowa Częstochowa są faworytem sobotniego spotkania, ale jak wszyscy wiemy Legionovia jest waleczną drużyną i piłkarze z Parkowej będą walczyć o to by wyjeźdź z Częstochowy 3 pkt.

Mecz odbędzie się w Częstochowie na Stadionie Miejskim ul. Limanowskiego 83.

Facebook
Twitter
LinkedIn