KS Legionovia Legionowo

Weekendowe zmagania młodzieży

Razem z „Pierwszą” grała też młodzież.
Poniżej możecie przeczytać o kilku spotkaniach, które rozegrali nasi młodzieżowcy.

U-11: Piątek 24-10-2014 godzina 17:00 Legionovia Legionowo – Sokół OSiR Serock 5:8

Podstawowy skład: Chmielewski Jakub – bramkarz, Wajs Mikołaj – obrońca, Oliwkowski Piotr – obrońca, Gruza Maciej – pomocnik, Wajs Maks – pomocnik, Siemek Mateusz- pomocnik, Szymański Kacper – napastnik.

Rezerwowi: Chojecki Patryk – bramkarz, Krzyżanowski Aleksander – obrońca, Ślęzak Michał – pomocnik, Majewski Damian – pomocnik, Ostrowski Tomasz – pomocnik, Milewski Kacper – pomocnik, Przybysz Jakub – napastnik, Krzemiński Kacper.

Strzelcy bramek: Wajs Mikołaj, Szymański Kacper, Ostrowski Tomasz, Siemek Mateusz, Przybysz Jakub.

Asysty: Majewski Damian, Oliwkowski Piotr, Ślęzak Michał.

Okiem trenera: Przegraliśmy kolejny mecz na własne życzenie. Moim zdaniem zespół Legionovii sprawiał lepsze wrażenie od rywali pod względem piłkarskim. Niestety fatalna skuteczność moich zawodników oraz ilość bramek, jaką bezsensownie sprezentowaliśmy w tym meczu przeciwnikowi, zadecydowało o końcowej porażce. W pierwszej kwarcie gra toczyła się pod nasze dyktando. Graliśmy dobrze piłką, często stwarzając sobie sytuacje strzeleckie. Niestety dopiero 8 idealną okazję zdołaliśmy wykorzystać. W tym czasie rywale zdołali umieścić piłkę w naszej bramce dwukrotnie, po prostych niewymuszonych błędach naszego bramkarza. Druga kwarta była dokładną kopią pierwszej odsłony i ponownie zakończyła się wynikiem 2-1 dla gości. Po przerwie gra się wyrównała, niestety do końca nie zmieniły się jej efekty. Nadal traciliśmy bramki konsekwentnie marnując dogodne okazje. Ostatecznie przegraliśmy całe zawody aż 5-8 doznając kolejnej lekcji pokory. Zbyt wielu moich zawodników zagrało poniżej swoich możliwości, zwłaszcza gra bramkarzy oraz głównego snajpera pozostawia wiele do życzenia. Na wyróżnienie natomiast zasługuje bardzo dobra gra braci Maksa i Mikołaj Wajsów – bez wątpienia najlepszych zawodników w moim zespole.

U-16: Sobota 25-10-2014 godzina 10:00 Legionovia Legionowo – MKS Polonia 4:0

To był bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu. Zawodnicy realizowali założenia dlatego przeciwnik nie potrafił zagrozić naszej drużynie. Wiele ciekawych akcji do zdobycia bramek i skuteczność. Zawodnicy zrozumieli, że mają duże szanse w naszym klubie zaistnieć za jakiś czas na poziomie pierwszego zespołu. Ku temu będziemy chcieli dążyć jako klub – w krótkich słowach podsumował spotkanie trener Dariusz Ziąbski.

Podstawowy skład: ANTONIUK, KRAWCZYK, ROSIŃSKI, MARKUT, PIETRASZKIEWICZ, CHRUSTOWSKI, KOT, ŚLESICKI, ZAKLIKA, STEPNOWSKI, SIECZKO.

Rezerwowi: CYNT, WŁODARSKI, KARABIN.

Strzelcy bramek: 1-0 KRAWCZYK, 2-0 STEPNOWSKI, 3-0 ŚLESICKI, 4-0 ZAKLIKA.

Kartki: ŻK KOT, ŻK ŚLESICKI

U-12: Sobota 25-10-2014 godzina 12:00 Legionovia Legionowo – Dragon Bielany 12:0

Podstawowy skład: Zaremba – Powała, Zglinicki, Bednarek, Bembas, Mróz, Piątkowski, Turkowski, Baraniecki

Rezerwowi: Krzywański – Jasiszczak, Krawczyk, Krawiec, Lewtak, Pierzchalski, Szulc, Wiśniewski, Zalewski

Strzelcy bramek: 1′ Turkowski, 8′ Powała, 15′ Bembas, 20′ Piątkowski, 21′ Szulc, 23′ Bembas, 28′ Pierzchalski, 32′ Bembas, 46′ Krawczyk, 56′ Baraniecki, 57′ Turkowski, 58′ Turkowski

Trener Sebastian Dzisiewicz po meczu: Pewne, przekonujące i planowane zwycięstwo nad najsłabszą drużyną ligi, które zapewniło nam pozostanie w najwyższej klasie rozgrywkowej na kolejną rundę w bardzo wyrównanej stawce. Szybko bo już w 15. sekundzie meczu wynik otworzył Mateusz Turkowski mocnym strzałem z dystansu. Do przerwy prowadziliśmy już 7:0, a nasz bramkarz bardzo rzadko miał okazję do kontaktów z piłką. Druga połowa to także nasza dominacja i kolejne 30 minut bezrobocia naszych bramkarzy. Bardzo cieszy, że w tym meczu mogła zagrać cała 18-tka zawodników powołanych na to spotkanie i każdy zaprezentował się z bardzo dobrej strony. To niezwykle ważne, że mamy żelazny trzon drużyny, a wszyscy pozostali także w zadowalający sposób podnoszą swoje umiejętność. Liczna, zgrana i wyrównana kadra to atut, do którego będziemy dążyli, aby w kolejnych sezonach móc nadal skutecznie rywalizować z najmocniejszymi ekipami w swoim roczniku, w których rotacja kadrowa jest bardzo duża.

 

Facebook
Twitter
LinkedIn

Ostatnie wpisy

Dołącz do Akademii!

Zapraszamy chłopców i dziewczynki do największej akademii piłkarskiej w regionie!