KS Legionovia Legionowo

Trzech nowych zawodników w Legionovii!

W dniu dzisiejszym trzech nowych zawodników Legionovii podpisało swój kontrakt. Dodatkowo trzech obecnych piłkarzy przedłużyło swoje umowy.

Jednym z nich jest Adam Imiela. Zawodnik występujący obecnie na pozycji pomocnika sezon temu grał w barwach Broni Radom. W zeszłym sezonie wystąpił w tym zespole 30 spotkań. Zdobył wtedy 11 bramek.

Kolejnym wzmocnieniem jest Bartosz Gołaszewski. Obrońca reprezentował barwy Mazurskiego Ełku. Jest wychowankiem Jagiellonii Białystok. W zeszłym sezonie Bartosz był kluczowym zawodnikiem Mazura. Wystąpił w nim 32 razy i zdobył w tym czasie dwie bramki.

Piątym zawodnikiem, którego pozyskała Legionovia jest doświadczony obrońca Piotr Maślanka. Zawodnik występował sezon temu w warszawskiej Polonii. Również jak poprzednik wyszedł na murawę 32 razy i zdobył dwa trafienia.

Kolejną ważną informacją jest to, że trzech podstawowych zawodników Legionovii przedłużyło swoje kontrakty. W nowym sezonie biało-żółto-czerwone barwy nadal będą reprezentować Eryk Więdłocha, Rafał Zembrowski i Kacper Będzieszak.

fot. bronradom.pl, transfermarkt.pl, kspolonia.pl

Facebook
Twitter
LinkedIn

Ostatnie wpisy

Dołącz do Akademii!

Zapraszamy chłopców i dziewczynki do największej akademii piłkarskiej w regionie!