KS Legionovia Legionowo

Legionovia rozpoczyna współpracę z PROTRAINUP System

Legionovia Legionowo od 1 listopada rozpoczęła współpracę z programem PROTARINUP. Program ten daje duże możliwości dla trenera, piłkarzy jak i samego klubu.

Dzięki systemowi ProTranUP, Trener zyskuje fantastyczne narzędzie statystyczne, które integruje w jednym miejscu zarówno dane ilościowe jak i jakościowe w postaci komentarzy pozostawianych przy danych treningowych lub meczowych.

Jako klub zyskuje narzędzie do stałego monitorowania pracy trenera oraz kreowania wewnętrznego klubowego systemu szkolenia. Obecnie odbywa się to na podstawie pobierania zapisanych dzienników papierowych, a system szkolenia często nie jest usystematyzowany lub w ogóle nie istnieje.

Teraz zawodnik może obserwować jak radzi sobie na treningach, co powinien poprawić i w jakich elementach osiągnął pozytywny wynik. Rodzice natomiast będą mogli mieć wgląd na wyniki sportowe swoich pociech. Mogą też zobaczyć, czy nie za często opuszczają swoje zajęcia. Mają również wgląd na stan opłacanych składek w klubie.

Więcej informacji o programie na ich stronie: https://protrainup3.com/pl

Zarząd, trenerzy, piłkarze oraz cała Legionovia jak i Akademia wyraża pełne zadowolenie z tej współpracy. Mamy nadzieje, że to pomoże w dalszym szkoleniu naszej młodzieży oraz kształceniu naszych trenerów.

Walczyć, trenować Legionovia musi Panować!

Facebook
Twitter
LinkedIn

Ostatnie wpisy

Dołącz do Akademii!

Zapraszamy chłopców i dziewczynki do największej akademii piłkarskiej w regionie!