KS Legionovia Legionowo

II Liga: Kotwica Kołobrzeg – Legionovia Legionowo

Już w sobotę, 16 sierpnia o godzinie 18:00, w Kołobrzegu, Legionovia podejmie tamtejszą Kotwice w ramach 3. kolejce II ligi. Celem podróży i miejscem rywalizacji będzie oddalony o prawie 500 km. Kolobrzeg. Tam miejscowa drużyn Kotwica Kołobrzeg już szykuje się do tego spotkania.

Kotwice ostatni swój mecz przegrała na wyjeździe ze Stalą Mielec 1:0 zatem to Legionovia jest faworytem sobotniego spotkania. Jak wiemy zawodnicy z Parkowej ostatnie swoje spotkanie dość zaskakująco wygrali u siebie z gości z Sosnowca. Sztab szkoleniowy dobrze odrobił lekcje z porażki która zdarzyła się w pierwszym ligowym meczu. Dziś piłkarze rozegrali krótką gierkę między sobą i trener Robert Pevnik ustawiał zawodników pod kontem stałych fragmentów gry. Można było zobaczyć wśród piłkarzy determinacje oraz zaangażowanie w grze oby ta była podczas meczu w Kołobrzegu.

Kotwica zajmuje obecnie miejsce spadkowe w II Lidze Centralnej z dorobkiem 1 pkt po trzech meczach ligowych. Legionovia według rozstawienia bukmacherów nie jest faworytem sobotniego spotkania ale jak wiemy nasza drużyna znana jest z waleczności i na pewno podopieczni Wiesława Bańkosza będą mieć z naszą drużyna nie lada problem.

Sędzią sobotniego spotkania będzie Marcin Liana z Wydziału Sędziowskiego w Bydgoszczy.

TRANSMISJA LIVE

Do boju Legionovia!

Facebook
Twitter
LinkedIn

Ostatnie wpisy

Dołącz do Akademii!

Zapraszamy chłopców i dziewczynki do największej akademii piłkarskiej w regionie!