KS Legionovia Legionowo

Firma KEEZA nowym sponsorem technicznym Legionovii Legionowo

Klub Sportowy Legionovia Legionowo pragnie z radością poinformować, że nowym sponsorem technicznym naszego klubu została firma KEEZA.

W nowym już rozpoczętym sezonie, KEEZA będzie ubierać naszych zawodników. Firma ta jest polską marką stworzoną z miłości do sportu. Zajmują się produkcją profesjonalnej odzieży sportowej. Jest w branży od blisko 4 lat. KEEZA dysponuje możliwością stosowania bardzo zróżnicowanych technologii służących do produkcji, personalizacji oraz zdobień wykonanych na ich odzieży (druk sublimacyjny cyfrowy, sitodruk, haft, termotransfer).

Do produkcji odzieży sportowej stosują wysokiej jakości polskie surowce posiadające unijne certyfikaty. Dzięki wdrożonemu systemu archiwizacji zamówień KEEZA gwarantuje stałość kolorów oraz wzornictwa odzieży sportowej przez cały okres współpracy.

Z radością witamy w naszych szeregach firmę KEEZA. Liczymy na bardzo dobrą współpracę z naszym klubem, który z dumą nie tylko będzie reprezentował legionowski zespół, ale również tę w pełni profesjonalną i solidną markę.

Facebook
Twitter
LinkedIn

Ostatnie wpisy

Dołącz do Akademii!

Zapraszamy chłopców i dziewczynki do największej akademii piłkarskiej w regionie!