KS Legionovia Legionowo

Dziesięciolatki w przedszkolu

W miniony piątek zawodnicy rocznika 2003 wraz z trenerem Sebastianem Dzisiewiczem, wzięli udział w spotkaniu mikołajkowym w Przedszkolu Miejskim nr 6 „Tęczowa szóstka” przy ul. Broniewskiego 3 w Legionowie.
W drużynie Legionovii występuje kilku wychowanków tej placówki. Nasi piłkarze opowiedzieli swoim młodszym kolegom o klubie, drużynie, treningach oraz pokazali zdobyte do tej pory na turniejach puchary i medale, w tym te najcenniejsze – za Mistrzostwo Warszawy.
Zawodnicy aktywnie pomagali także w przygotowanych przez panie z przedszkola zabawach i konkurencjach sprawnościowych, w których to uczestnicy otrzymywali z rąk trenera pamiątkowe koszulki Legionovii oraz piłki. Spotkanie ze starszymi kolegami-sportowcami było dla przedszkolaków bardzo miłym przeżyciem, świetną zabawą i urozmaiceniem dnia. Z kolei dla młodych zawodników trenera Dzisiewicza pierwszą lekcją pozaboiskowej promocji sportowych wartości.

Dzień później, tj. w sobotę 7 grudnia, młodzi piłkarze wzięli udział w turnieju halowym „Ciechanów Mikołajki CUP 2013”.
Po zwycięstwach w Dzierżeninie i na Targówku, także i tym razem drużyna trenera Dzisiewicza okazała się najlepsza, w finale rozbijając MKS Przasnysz 4:1. Nasi piłkarze, tracąc w całym turnieju tylko dwie bramki, wygrali wszystkie mecze i pewnie triumfowali nad innymi.
Tym razem do tytułu króla strzelców Filipowi Żołkowi zabrakło jednego gola, ale nagrodę indywidualną dla najlepszego bramkarza otrzymał, wracający do drużyny po kontuzji, Jakub Grzegorzewski.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

DSCN4151

DSCN4156

Facebook
Twitter
LinkedIn