KS Legionovia Legionowo

Sportowe półkolonie z Legionovią. Pierwszy turnus za nami! [RELACJA + ZDJĘCIA]

W pierwszym tygodniu lipca 2-6.07.2018 odbyły się pierwszy turnus półkolonii z piłkarską Legionovią Legionowo. Oto relacja trenerów Rafała Melon, Bartosza Grzelaka, Łukasza Trzebuchowskiego oraz Mirandy Wyduby z owego wydarzenia.

Przez cały tydzień chłopcy i dziewczynki mieli okazje wziąć udział w wielu zabawach i atrakcjach jakie dla Nich zorganizowaliśmy!

Każdy dzień był zupełnie inny. W poniedziałek udaliśmy się do kina w Galerii Północnej na film pt. „Kaczki z gęsiej paczki”. Film według widzów był bardzo ciekawy i godny polecenia. Przed jak i po powrocie z kina spędziliśmy dużo czasu na boisku gdzie rozgrywaliśmy mecze i braliśmy udział w zabawach.

Wtorek to kolejny dzień gier i zabaw na boisku! Jednak tego dnia po obiedzie w AUT SPORT BAR udaliśmy się na basen do Płońska, gdzie spędziliśmy godzinę na pluskaniu się w wodzie. Największą atrakcją oczywiście była zjeżdżalnia wodna.

Środa to chyba najważniejszy dzień dla Naszych podopiecznych ponieważ tego dnia odwiedziliśmy stadion Legii Warszawa czyli byłego klubu partnerskiego Legionovii. Na stadionie odwiedziliśmy szatnie gości, trybunę rodzinną, wyjście na boisko główne, boisko główne, sale konferencyjną, miejsce dla komentatorów sportowych oraz wiele wiele innych. Chłopcy oraz dziewczynki byli wniebowzięci.

Czwartek dzień pizzy oraz konkursów! Najpierw tego dnia udaliśmy się na boisko na zabawy. Następnie zawitaliśmy na plac do siatkówki plażowej gdzie spędziliśmy dużo czasu na wiele konkursów. Jednym z nich był indywidualny konkurs „cieszynek” po zdobyciu bramki. Następnie robiliśmy „cieszynki” w grupach 2-3 osobowych. Konkursy przyniosły Nam wiele radości oraz uśmiechu!

W piątek od razu z rana udaliśmy sie do warszawskiego Zoo. Zawodnicy mogli zobaczyć wiele zwierząt, których nie zobaczą na ulicach legionowskich, m.in. małpy, słonie, węże, aligatory. W połowie zwiedzania udaliśmy się na lody i gofry…tutaj serdecznie chcielibyśmy podziękować za gościnę firmie MAZAW – Maciej Zawiślak, która przygotowała dla Nas naprawdę duże promocje.

W półkoloniach uczestniczyło ogólnie 54 zawodników. Jako klub cieszymy się, że mieliśmy okazje razem bawić się przez ten tydzień z tak dużą i wspaniałą grupą. Mamy nadzieje, że za rok ta grupa się jeszcze powiększy, a jako Klub Sportowy Legionovia już myślimy nad nowymi atrakcjami dla Naszych superowych zawodników oraz zawodniczek.

ZDJĘCIA

Facebook
Twitter
LinkedIn

Ostatnie wpisy

Dołącz do Akademii!

Zapraszamy chłopców i dziewczynki do największej akademii piłkarskiej w regionie!