KS Legionovia Legionowo

Nowi trenerzy bramkarzy Akademii Legionovii Legionowo

Miło Nam poinformować, że Akademia KS Legionovii Legionowo pozyskała dwóch nowych trenerów.

Za koordynację szkolenia bramkarzy w naszym klubie oraz treningi w najstarszych rocznikach odpowiadać będzie dotychczasowy trener bramkarzy w pierwszym zespole Pan Piotr Wojdyga.


Staż zawodniczy i doświadczenie trenerskie to elementy bez których trudno o efektywne szkolenie młodzieży, szczególnie na tak wyjątkowej pozycji. Pan Piotr jako bramkarz rozegrał ponad 300 meczów w Ekstraklasie min. w zespołach Stali Mielec, Widzewa czy Polonii Warszawa, a jako trener pracował w młodzieżowych zespołach reprezentacji Polski, Górniku Zabrze, Koronie Kielce i Polonii Warszawa, od wielu lat szkoli młodzież w Mazowieckim Ośrodku Szkolenia Sportowego Młodzieży, pracuje w zespołach seniorskich oraz jest wykładowcą na kursach trenerskich UEFA.


Cieszymy się, że jako drugoligowy klub piłkarski z certyfikowaną przez PZPN na srebrną gwiazdkę akademią, powierzamy naszych bramkarzy trenerowi posiadającemu również najwyższe możliwe uprawnienia trenerskie licencję UEFA PRO i Goalkeeper A.


Za bramkarzy w młodszych rocznikach odpowiadać będzie Paweł Błesznowski, który będzie łączył funkcję trenera z rolą zawodnika w pierwszym zespole Legionovii. Paweł Błesznowski to doskonale znany wiernym kibicom Legionovii doświadczony zawodnik, występujący w naszych barwach w latach 2008-2013. Paweł był również bramkarzem min. w Mazurze Karczew, Bugu Wyszków, a ostatnio reprezentował barwy KS Łomianki.

Jako trener posiada licencję UEFA B. Wierzymy, ze doświadczenie zawodnicze Pawła oraz osobowość, która doskonale wpisuje się w nasz model akademii, przyniosą znaczną poprawę jakości szkolenia także w młodszych grupach.

Mamy nadzieję, że rozpoczęta z nowymi trenerami współpraca okaże się wieloletnim projektem, którego efekty będziemy mogli oglądać w meczach pierwszego zespołu Legionovii.

Jednocześnie dziękujemy za długoletnią współpracę dotychczasowemu opiekunowi bramkarzy, który niespodziewanie w czerwcu zrezygnował z pracy w naszej akademii na rzecz własnej działalności. Życzymy powodzenia oby umiejętności i doświadczenie trenerskie zebrane w naszym klubie okazały się owocne na niższych szczeblach rozgrywkowych.

Facebook
Twitter
LinkedIn

Ostatnie wpisy

Dołącz do Akademii!

Zapraszamy chłopców i dziewczynki do największej akademii piłkarskiej w regionie!