KS Legionovia Legionowo

Akademia Legionovii: Sukces rocznika 2004 oraz 2009! Awans jest Nasz!

Dwa roczniki Akademii Legionovii Legionowo wywalczyły sobie awans do wyższych lig! Jest to niebywały sukces dla naszych zawodników oraz trenerów.

Rocznik 2004 prowadzony przez Trenera Pawła Wasiaka awansował w tym sezonie do Ekstraligi. Zdominowali swoich ligowych rywali nie dając im szans w walce o promocje do wyższej ligi. Ekstraliga jest najwyższym poziomem rozgrywkowym na Mazowszu. To pokazuje kunszt trenerski Pawła Wasiaka oraz nieprzeciętne umiejętności jego piłkarzy. Tylko pogratulować! Liczymy na kolejne sukcesy!

Rocznik 2009 również może świętować awans do najwyższej ligi. Podopieczni Adama Łęckiego kompletnie zdominowali swoich ligowych rywali aplikując im aż 87 bramek! Prawie w każdym meczu punktowali swoich przeciwników i wynik przeważnie był dwucyfrowy. Najwyższy wynik tej drużyny to 22:1 z KS Łomianki! Młodzi legionowianie w następnym sezonie będę rozgrywać w III Lidze Okręgowej. Brawo Panowie! Tak trzymać!

Jest to Wielki sukces dla całej Legionovii. Gratulacje należą się trenerom oraz zawodnikom każdemu z osobna. Warto również wspomnieć o rodzicach, którzy również mają swój wielki wkład w te osiągnięcie! Jeszcze raz gratulujemy i czekamy na kolejne powody do radości.

Facebook
Twitter
LinkedIn

Ostatnie wpisy

Dołącz do Akademii!

Zapraszamy chłopców i dziewczynki do największej akademii piłkarskiej w regionie!