KS Legionovia Legionowo

Akademia Legionovii: Awans rocznika 2005 do I Ligi Wojewódzkiej!

Rocznik 2005 prowadzony przez Tomasza Wawrzyniaka awansował po bardzo ciężkim sezonie do I Ligi Wojewódzkiej! Legionowianie pokonali KS Raszyn w dwumeczu 2:1 tym samym zapewnili sobie promocje do wyższej ligi.

Pierwszy mecz wyjazdowy był bardzo wyrównany. Legionowianie jedynie w pierwszej połowie dominowali na boisku gdzie udało się zdobyć bramkę. Druga odsłona nie należała niestety do udanych. Zawodnicy oddali pole gry co wykorzystali piłkarze z Raszyna, którzy zdobyli bramkę wyrównującą zarazem dowieźli remis do końca meczu.

Rewanżowe spotkanie należało do naszych chłopców. Ostatecznie zakończyło się wynikiem 1:0 dla podopiecznych Tomasza Wawrzyniaka po bramce Marcina Kani. Mecz był zacięty. Nie można było odmówić przeciwnikom woli walki i zaangażowania. Mimo wszystko legionowianie w tym meczu okazali się lepsi. Udało im się utrzymać korzystny wynik poprzez wspaniałą grę do końca spotkania. Ostatecznie Legionovia 2005 awansowała do I Ligi Wojewódzkiej.

Wypowiedź trenera Tomasza Wawrzyniaka po meczu – „Cieszymy się bardzo z tego sukcesu. Małymi kroczkami idziemy do przodu. Myślę, że chłopcy zasługiwali na ten awans. Pokazywali to za każdym razem swoim zaangażowaniem i ciężką pracą na treningach. Każdy z nich dołożył swoją cegiełkę do tego sukcesu oraz był ważnym elementem tego zespołu. Bardzo im dziękuje i gratuluję. Podziękowania należą się również kibicom – rodzicom, którzy dopingowali każdy mecz i byli naszym dziewiątym zawodnikiem!” – komentuje szkoleniowiec Legionovii 2005.

Legionovia Legionowo – KS Raszyn 1:0 (Dwumecz 2:1)

Strzelec: Marcin Kania.

Legionovia: Koliński – Macioch, Tomaszewski, Lisowski, Wasąźnik, Rutkowski, Skop, Wlazło, Kania.

Grali również: Bryks, Kujawa, Nowakowski, Pisarek, Jóźwiak, Zwoliński, Lisiecki.

Klub KS Legionovia Legionowo pragnie pogratulować tego wspaniałego sukcesu naszym zawodnikom oraz trenerowi! Był to wspaniały sezon w Waszym wykonaniu! Liczymy na taki sam w następnym sezonie. Pamiętajcie – Walczyć, Trenować, Legionovia musi Panować!

Facebook
Twitter
LinkedIn