Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Legionovia 0 – 1

W piątek o godzinie 14:00 I zespół Legionovii rozegrał w Nowym Dworze Mazowieckim mecz sparingowy ze Świtem. Jedyna bramka tego spotkania padła w 29 minucie po ładnej dwójkowej akcji Calderona z Tomczykiem i strzale Marcina Stańczyka. Bezpośrednio po spotkaniu zawodnicy wraz ze sztabem trenerskim udali się na obóz przygotowawczy do Olecka.

ŚWIT NOWY DWÓR – LEGIONOVIA   0 – 1 (0 – 1)

Bramka: Stańczyk 29 min. (Tomczyk)

Skład I połowa: Rybicki – Goliński, Lendzion, Gurzęda, Kołodziejski (testowany – Ruch Chorzów), Tomczyk, Romanchuk, Calderon, Stańczyk, Karaszewski (Wolski 30′), Czerkas.

Skład II połowa: Matracki – Hrynkiewicz, zawodnik testowany, Dankowski, Pielak, Witak, Broniszewski, Romanchuk, Wolski, Calderon, Kozłowski