Wysoka porażka w Rybniku

O środowym spotkaniu należy szybko zapomnieć. Wyjazdowy mecz z KS ROW 1964 Rybnik zakończyliśmy porażką 5:1.

ROW walczący o utrzymanie w lidze wyszedł na boisko bardzo zdeterminowany. Po pierwszych 35. Minutach prowadził już 3:0, nie dając Legionovii szans na poprawę wyniku. Przed przerwą Krystian Wójcik zdołał pokonać golkipera gospodarzy. Choć bramka dawała nadzieję na poprawę obrazu gry, to jednak do odrobienia były duże straty.

W drugiej połowie ROW dokonał kolejnych egzekucji. Gospodarze jeszcze dwukrotnie pokonywali naszego bramkarza, oddalając tym samym widmo spadku, choć na chwilę.

Po tym spotkaniu nasza pozycja w tabeli nie uległa zmianie. Mamy 8. lokatę, ale w drugiej połowie tabeli robi się naprawdę ciasno. Różnice punktowe między drużynami w dole są coraz mniejsze.

KS ROW 1964 Rybnik 5:1 KS Legionovia KZB Legionowo

ROW 1964 Rybnik: Rosa, Janik, Jaroszewski, Zganiacz, Gojny, Spratek, Jary, Jarabica, Musiolik, Brychlik, Budzik

Legionovia Legionowo: Krzczuk, Goliński, Borenović, Bajat, Miś, Kalinowski, Koziara, Malik, Wójcik, Garyga, Kraska