Trwa passa zwycięstw Legionovii Legionowo w lidze. Zawodnicy już w te niedzielę będą mieli szanse utrzymać fotel lidera rozgrywają spotkanie z Lechią Tomaszów Mazowiecki.

Legionovia wygrała do tej pory dziesięć meczów z rzędu. Ten nieprawdopodobny wynik jest wynikiem świetnej pracy piłkarzy oraz sztabu szkoleniowego. Ostatni mecz po bardzo emocjonującym boju legionowianie wygrali z Olimpią Zambrów 3:2 grają w dziesiątkę i z trenerem na trybunach. Biało-żółto-czerwoni obecnie zajmują pierwsze miejsce w 3 lidze gr. 1. Mają na swoim koncie 67 punktów zarazem dwa punkty przewagi nad drugim Sokołem.

Lechia Tomaszów Mazowiecki zajmuje w lidze czwarte miejsce. Drużyna, która była na skraju upadku przed rozgrywkami ligowymi notuje dobre wyniki. Ostatni mecz wygrali oni z u siebie z Legią II Warszawa aż 6:1. Podopieczni Daniela Myśliwca na pewno będą chcieli przeszkodzić Legionovii w utrzymaniu korzystnej pozycji. Ostatni mecz z Legionovią drużyna gospodarzy niedzielnego meczu przegrała na wyjeździe 0:3.

Mecz rozpocznie się w niedzielę o godzinie 11:00 w Tomaszowie Mazowieckim. Do boju Novia!

Odsłony: 794

Dodaj komentarz