Remis z Pilicą. Dublerzy nie zachwycili. W sobotę z rezerwami Legii Warszawa! [ZDJĘCIA]

Legionovia Legionowo rozegrała spotkanie z czwartoligową Pilicą Białobrzegi. To był pierwszy sparing rozegrany na Parkowej. Podopieczni Roberta Pevnika remisowali środowe spotkanie 1:1. Bramkę dla legionowskiego zespołu zdobył Grzegorz Mazurek.

W pierwszej jedenastce na te spotkanie znaleźli się piłkarze, którzy najprawdopodobniej będą na ligowe mecze zasiadali na ławce rezerwowej. Pierwsza część spotkania nie zachwycała. Obie drużyny rozgrywały piłkę w środku pola. Legionowianie delikatnie przeważali, ale nie potrafili zdobyć bramki, która otworzyłaby wynik tego spotkania. Niestety, podopieczni Roberta Pevnika nie potrafili wykorzystać swojej minimalnej przewagi. Obydwie drużyny zeszły na przerwę przy bezbramkowym remisie.

Druga połowa zaczęła się bardzo dobrze, dla Legionovii. Parę sekund po rozpoczęciu Grzegorz Mazurek wpakował piłkę do bramki rywali z Białobrzegów. Po tym trafieniu trener Robert Pevnik postanowił dać szanse innym, młodszym zawodnikom. Niestety, Pilica w połowie drugiej odsłony przejęła inicjatywę co udokumentowali bramką w 63 minucie meczu. Goście mogli strzelić jeszcze dwie bramki, lecz za każdym razem sędzia odgwizdywał spalonego. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1.

W sobotę o godzinie 13:00 w Ząbkach, Legionovia rozegra spotkanie z rezerwami Legii Warszawa. Zapraszamy bardzo serdecznie!