Punkty wyjechały do Poznania

Dzisiejsze spotkanie z Wartą Poznań zakończyło się wynikiem 2:3. Choć Legionovia starała się odrobić straty to zabrakło czasu i odrobiny szczęścia. Warta wywiozła do Poznania komplet punktów.

Ciężko było określić faworyta tego spotkania. Warta, co prawda w tym sezonie miała na koncie wygraną, ale to Legionovia była gospodarzem i chciała pokazać, że wynik poprzedniego meczu był wypadkiem przy pracy. Pierwsza połowa pokazała jednak, że goście są bardzo zdeterminowani. To oni otworzyli wynik w pierwszych 20 minutach. By tego było mało, po upływie niecałych 40 minut spotkania prowadzili już dwoma bramkami. Legionovia jeszcze przed przerwą, po rajdzie Żebrowskiego zdobyła gola kontaktowego. Pozwoliło to mieć nadzieję na lepszy wynik w drugiej części. Niestety jeszcze przed gwizdkiem kończącym pierwszą odsłonę drużyna z Poznania zdążyła umieścić piłkę w bramce Legionovii po raz trzeci.

Na drugą połowę biało-żółto-czerwoni wyszli bardzo zmotywowani. Widać było, że chcą grać i zrobić wszystko by odwrócić losy tego spotkania. Bardzo ambitna gra doprowadziła do wyrzucenia z boiska jednego z poznańskich zawodników. Przewaga jednego zawodnik była dodatkowym atutem naszej drużyny. Choć coraz częściej doprowadzaliśmy do sytuacji bramkowych to jednak nie udało się ich zamienić na zdobycz bramkową. Dopiero w 72. minucie Żebrowski wykorzystał podyktowaną jedenastkę i pokonał golkipera gości drugi raz w tym meczu. Mimo doliczonych aż pięciu minut, Novia nie zdołała trzeci raz umieścić piłki w bramce rywala.

Drugie spotkanie w tym sezonie przegrywamy jedną bramką i nie udaje się nam zdobyć punktów. Przegrana boli jeszcze bardziej, bo mecz rozgrywany przy własnej publiczności.

KS Legionovia KZB Legionowo 2:3 Warta Poznań

KS Legionovia KZB Legionowo: Pusek, Grzelak, Zając, Goliński, Kwiatkowski, Mazurek, Koziara, Klak, Wajdzik, Wójcinowicz, Żebrowski.
Rezerwowi: Stefaniak, Andrzejewski, Wilanowski, Kalinowski, Kowalczyk, Trzmiel, Zaklika.

Warta Poznań:
 Lis, Dejewski, Kieliba, Fiedosewicz, A. Laskowski, Patrzykąt, Antkowiak, Marciniak, Kita, Biegański, Cierpka.
Rezerwowi: Laskowski, Kiełb, Grobelny, Żmijewski, Szynka, Jasiński, Chopcia.