Porażka z izraelski Hapoelem. Za tydzień liga!

Legionovia Legionowo przegrała z izraelski Hapoelem Kfar Saba 1:3. Jedyną bramkę w tym sparingu dla gospodarzy zdobył Patryk Koziara z rzutu karnego.

Dwie bramki dla Hapoelu padły już na początku spotkania. Legionowianie mimo straty chcieli wywieźć z o wiele mocniejszym przeciwnikiem dobry wynik. W 21. minucie meczu Patryk Koziara wykorzystał rzut karny dla swojego zespołu. Pierwsza połowa zakończyła się jednobramkowym prowadzeniem Hapoelu.

W drugiej odsłonie Legionovia próbowała wyrównać przebieg meczu i następne doprowadzić do prowadzenia. Mimo paru składanych akcji niestety nie udało się wyjść na korzystny wynik. Nadmiar złego Hapoel podwyższył wynik meczu na 1:3. Sparing zakończył się zwycięstwem izraelskiego zespołu.

Już za tydzień w sobotę o godzinie 18:00 Legionovia rozegra spotkanie ligowe ze Skrą Częstochowa. Serdecznie zapraszamy na pierwszy mecz ligowy na Stadionie Miejskim w Legionowie.

Legionovia Legionowo – Hapoel Kfar Saba 1:3 (1:2)

Legionovia: Jakub Stefaniak – Kacper Będzieszak, Rafał Zembrowski, Daniel Choroś, TESTOWANY, Mateusz Małek, Konrad Zaklika, Patryk Koziara, Luka Janković, Eryk Więdłocha, Karol Podliński.

Grali także: Adam Imiela, Arkadiusz Gajewski, Piotr Maślanka, Kamil Wolski, Paweł Błesznowski.