Porażka z Górnikiem Polkowice

Niestety kolejne spotkanie Legionovii zakończyło się porażką. Tym razem podopieczni Marcina Sasala przegrali z Górnikiem Polkowice 1:2. Jedyną bramkę dla gospodarzy zdobył Karol Podliński.

Spotkanie rozpoczęło się dość niemrawo. Nie można było liczyć na składne akcje i większość meczu obydwie drużyny jedynie przeszkadzały sobie w rozgrywaniu piłki. Po dłużej grze bez ładu i składu legionowianie wyprowadzili akcje, po której padła bramka. Karol Podliński znalazł się sam na sam z bramkarzem Górnika i pewnie go pokonał dając swojej drużynie prowadzenie. Goście mimo prób nie potrafili pokonać dobrze dysponowanego Pawła Błesznowskiego na bramce biało-żółto-czerwonych. Legionowianie po pierwszej połowie schodzili z jednobramkowym prowadzeniem.

Druga część przyniosła więcej emocji niż pierwsza odsłona. Legionowianie dwa razy mogli zmienić rezultat, lecz każda z sytuacji kończyła się albo niecelnym strzałem lub strzałem w słupek. W 63. minucie arbiter spotkania podyktował rzut karny dla Górnika. Do piłki podszedł Michał Bednarski, który pewnie wykonał jedenastkę i doprowadził do remisu. Biało-żółto-czerwoni się nie poddawali. Chcieli znów wyjść na prowadzenie otwierając się na kontry przeciwników. Ataki wciąż trwały, lecz piłka nie miała zamiaru wpaść do bramki gości. W doliczonym czasie gry Górnik wyprowadził akcję meczu. Dośrodkowanie w pole karne skutecznie wykorzystał Mateusz Magdziak, który dał prowadzenie swojej drużynie. Do końca meczu wynik się już nie zmienił. Górnik wygrał z Legionovią 2:1.

Następne spotkanie Legionovia rozegra na wyjeździe z Elaną Toruń. Mecz rozpocznie się 1 września o godzinie 17:00.

Legionovia Legionowo – Górnik Polkowice 1:2 (1:0)

Legionovia: Paweł Błesznowski – Kacper Będzieszak, Bartosz Waleńcik, Rafał Zembrowski, Jonatan Straus – Mateusz Małek (87. Piotr Maślanka), Konrad Zaklika, Stanisław Wawrzynowicz, Patryk Koziara (82. Adam Imiela), Eryk Więdłocha, Karol Podliński (81. Arkadiusz Gajewski).