Porażka w pierwszym sparingu. Broń o jedną bramkę lepsza

Legionovia Legionowo rozpoczęła nowy rok od sparingu z Bronią Radom. Niestety podopieczni Bogdana Jóźwiaka przegrali ten mecz 1:2.

Pierwsze odsłona była interesująca. Legionowianie mieli swoje okazje bramkowe. Przed zdobyciem bramki najlepszą z nich miał Karol Podliński, który nie wykorzystał znakomitego dośrodkowania Daniela Pietraszkiewicza. Napastnik uderzył piłkę głową, lecz futbolówka poleciała wysoko nad bramką. Kilka chwil później arbiter spotkania podyktował rzut karny dla gospodarzy. Do jedenastki podszedł kapitan Legionovii Patryk Koziara, który pewnie wykorzystał ten stały fragment gry. Pierwsza część zakończyła się jednobramkowym prowadzeniem biało-żółto-czerwonych.

W drugiej połowie Trener Jóźwiak postanowił wystawić drugą jedenastkę. Mimo wszystko gra Legionovii nie zmieniła się. Nadal tworzyli sobie sytuacje bramkowe, a najlepszą z nich miał Jakub Karabin. Zawodnik wyszedł sam na sam z bramkarzem Bronii, lecz młody napastnik nie wykorzystał znakomitej okazji. Broń zaczęła coraz śmielej atakować co poskutkowało bramką wyrównującą, a następnie kilka sekund później golem dającym zwycięstwo. Tym samym legionowianie przegrali pierwsze spotkanie w nowym roku.

Następny mecz Legionovia rozegra z Pelikanem Łowicz. Spotkanie zostało zaplanowane na 25 stycznia.

Legionovia Legionowo – Broń Radom 1:2 (1:0)

Bramka: Patryk Koziara

Legionovia (I połowa): TESTOWANY – TESTOWANY, Rafał Zembrowski, Bartosz Walencik, Piotr Maślanka, Daniel Pietraszkiewicz, TESTOWANY, Marcin Kluska, Mateusz Małek, Patryk Koziara, Karol Podliński.

Legionovia (II połowa): Jakub Stefaniak – TESTOWANY, Kacper Będzieszak, Daniel Choroś, TESTOWANY, Konrad Zaklika, Jacek Lewandowski, Maciej Sobota, Luka Janković, Jakub Karabin, Eryk Więdłocha,