Pogrom w Tomaszowie Mazowieckim! Koncertowa gra Legionovii!

Legionovia rozgromiła swojego sobotniego rywala Lechię Tomaszów Mazowiecki aż 6:1! Spotkanie odbywało się na wyjeździe i było brane jako jedno z najtrudniejszych meczów w tej lidze.

Spotkanie od początku wyglądało lepiej dla Legionovii. Podopieczni Marcina Sasala wciąż nacierali chcąc jak najszybciej wyjść na prowadzenie. Pierwszą bramkę w tym meczu zdobył Piotr Krawczyk w 22. minucie. Następnie legionowianie ośmiu minutach gry podwyższyli prowadzenie. Zdobywcą okazał się być Karol Podliński. Po czterech minutach do bramki znów trafił Krawczyk. Wynik pierwszej połowy ustalił strzelec drugiego gola Podliński w doliczonym czasie gry pierwszej części meczu. Arbiter przy stanie 4:0 dla Legionovii zaprosił piłkarzy do szatni.

Po zmianie stron gospodarze tego meczu chcieli również zaznaczyć swoją obecność. W 51. minucie zdobyli bramkę honorową, a strzelcem okazał się być Piotr Kornacki. Mimo wszystko te trafienie nie podcięło skrzydeł Legionovii. Goście tego spotkania zdobyli przed zakończeniem meczu jeszcze dwie bramki. Trzecią na swoje konto dołożył Krawczyk. Dzieło dokończył Kacper Będzieszak ustalając wynik meczu na 6:1! Legionovia pozostaje liderem 3 ligi gr.1!

Następny mecz Legionovia rozegra u siebie z Sokołem Ostróda. Mecz został zaplanowany na sobotę na godzinę 14:00.

Lechia Tomaszów Mazowiecki – Legionovia Legionowo 1:6 (0:4)

Bramki: x3 Piotr Krawczyk, x2 Karol Podliński, Kacper Będzieszak – Piotr Korancki.

Legionovia: Jakub Stefaniak – Jakub Kabala, Rafał Zembrowski, Konrad Zaklika, Eryk Więdłocha (82. Kamil Wolski), Karol Podliński (70. Patryk Paczuk), Patryk Koziara, Luka Janković (69. Marcin Burkhardt), Piotr Krawczyk, Kacper Będzieszak, Daniel Choroś.