KS Legionovia Legionowo

Pierwszy zwycięski sparing jedynki

Legionovia Legionowo wygrała spotkanie z Pelikanem Łowicz 1:0. Zwycięską bramkę w tym sparingu zdobył Jakub Karabin.

Pierwsza połowa nie należała do najciekawszych. Mimo wszystko większość gry rozgrywała się na połowie graczy Pelikana. Goście oczywiście mieli swoje okazje, lecz ich nie zdołali wykorzystać. Legionowianie atakowali bramkę drużyny z Łowicza, ale również nie dali rady otworzyć wyniku meczu. Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowo.

Tradycyjnie na drugą połowę Trener Bogdan Jóźwiak wystawił drugą jedenastkę na te spotkanie. W tej części zawodnicy spisali się o nieco lepiej bowiem zdobyli zwycięską bramkę. Autorem trafienia był Jakub Karabin, który wykorzystał dośrodkowanie w pole karne Pelikana. Ostatecznie mecz zakończył się jednobramkowym zwycięstwem Legionovii.

Warto dodać, że do kadry wraca po ciężkiej kontuzji Sebastian Weremko!

Następne spotkanie Legionovia rozegra z Ursusem Warszawa. Mecz odbędzie się 29 stycznia o godzinie 18:00 na bocznym boisku Stadionu Miejskiego w Legionowie.

Legionovia Legionowo – Pelikan Łowicz 1:0 (0:0)

Bramka: Jakub Karabin.

Legionovia (I połowa): Paweł Błesznowski – Kacper Kaczorowski, Rafał Zembrowski, Bartosz Walencik, Piotr Maślanka – TESTOWANY, Luka Janković, TESTOWANY, Eryk Więdłocha, Patryk Koziara – Karol Podliński.

Legionovia (II połowa): Jakub Stefaniak – TESTOWANY, Daniel Choroś, Sebastian Weremko, Kacper Będzieszak – Jakub Karabin, Marcin Kluska, Konrad Zaklika, Jacek Lewandowski – Mateusz Turkowski, TESTOWANY.