Pierwszy sparing na remis

W pierwszym sparingu, który odbył się w dniu dzisiejszym Nasza Drużyna zremisowała z ligowymi rywalami Polonią Warszawa 1:1. Strzelcem bramki dla Novii był zawodnik testowany.

W pierwszej połowie pogoda nie rozpieszczała zawodników. Mimo ulewnego deszczu i silnego wiatru walka była na interesującym poziomie. Obie drużyny stwarzały sobie sytuacje do zdobycia bramki, jednak zawodziła celność. W tej części gry w naszej drużynie wystąpili piłkarze, których znamy z poprzedniego sezonu: Grzelak, Garyga, Milewski, Wieczorek, Wójcik. Byli oni wspierani przez testowanych zawodników i nowy nabytek naszego klubu Daniela Kutarbę. Żadna z drużyn nie zdołała w pierwszej połowie otworzyć wyniku.

Na drugą połowę trener wstawił świeżą jedenastkę. Tym razem na boisku pojawili się Śledziewski, Goliński, Kalinowski, Koziara, który niedawno podpisał kontrakt z naszym klubem oraz aż siedmiu zawodników testowanych. Choć pogoda znacznie się poprawiła, wynik nie mógł zachwycać, bo jako pierwsi bramkę zdobyli rywale z Konwiktorskiej. Na szczęście pobudziło to naszych zawodników do wzmożonego wysiłku i zdołali zremisować.

KS Legionovia KZB Legionowo 1:1 Polonia Warszawa