Podopieczni Marcina Sasala mają za sobą siedem zwycięstw ligowych z rzędu. Legionowianie wciąż zajmują pozycję wicelidera 3 ligi gr. 1 tracąc jedynie 2 punkty do pierwszego miejsca.

Legionovia jest aktualnie w znakomitej formie. Wygrała siedem spotkań z rzędu. W niedziele biało-żółto-czerwoni na pewno będą chcieli podwyższyć liczbę zwycięstw. Poprzedni mecz legionowianie wygrali na wyjeździe z Vicotrią Sulejówek 1:0 po bramce Karola Podlińskiego. Ostatni mecz u siebie również wygrali z warszawską Polonią 1:0 po bramce tego samego zawodnika. Dwa punkty straty do lidera to nie wielka, a zarazem wystarczająca przewaga Sokoła nad Legionovią. Zawodnicy z Aleksandrowa Łódzkiego muszą przynajmniej zremisować by “Novia” mogła po ewentualnym zwycięstwie awansować na fotel lidera.

Pelikan Łowicz obecnie zajmuje dziesiątą pozycję w tabeli ligowej. Mają na swoim koncie 35 punktów. Poprzedni mecz tych obydwu drużyn zakończył się wynikiem 3:3. Emocjonujące spotkanie, które zostało rozegrane w Łowiczu na pewno zostało w pamięci piłkarzom jednej jak i drugiej drużyny. Podopieczni Mykoła Dremluka przegrali poprzednie spotkanie z Polonią Warszawa 1:4.

Przypominamy, że spotkanie pomiędzy Legionovią, a Pelikanem Łowicz rozpocznie się w niedziele o godzinie 17:30. Serdecznie zapraszamy na mecz! Wszyscy na stadion!

Odsłony: 557

Dodaj komentarz