Legionowianie pokonali Motor. Skuteczne zmiany Tarachulskiego

W sobotę legionowianie wyjechali do Lublina, by rozegrać spotkanie z tamtejszym Motorem. Podopieczni Bartosza Tarachulskiego pokonali gospodarzy 2:1 po bramkach Grzegorza Mazurka i zawodnika testowanego.

W pierwszej części spotkania to gospodarze byli częściej przy piłce i stwarzali więcej sytuacji bramkowych. Niestety pierwsi zdobyli bramkę, która otworzyła wynik tego meczu. W 31. minucie piłkę do siatki skierował Dawid Pożak. Do końca pierwszej części meczu nic specjalnego się nie działo. Zarówno legionowianie jak i lublinianie nie zagrozili bramce swojego przeciwnika do końca pierwszych 45 minut. Arbiter przy stanie 1:0 dla gospodarzy zaprosił piłkarzy do szatni.

W drugiej połowie mecz się wyrównał. Po zmianach jakie dokonał trener Bartosz Tarachulski, legionowianie zaczęli lepiej radzić sobie na boisku w Lublinie. Po tej dominacji kwestią czasu było strzelenie bramki przez biało-żółto-czerwonych. Pierwszą z nich była bramka autorstwa Grzegorza Mazurka w 74. minucie spotkania. Po trzech minutach mieliśmy kolejnego gola dla Legionovii. Tym razem zdobywcą okazał się być testowany zawodnik „Novii”. Po tych dwóch bramkach nic do końca spotkania się nie zmieniło. Wynik meczu to 2:1 dla Legionovii.

Następnym sparingowym rywalem Legionovii będzie Ursus Warszawa. Spotkanie zaplanowane jest na 20 lipca.

Motor Lublin – Legionovia Legionowo 1:2 (1:0)

Grzegorz Mazurek, TESTOWANY.

Legionovia: TESTOWANY (60′ Jakub Stefaniak), Jacek Lewandowski, (60′ Jakub Karabin), TESTOWANY (65′ TESTOWANY), TESTOWANY, (46′ TESTOWANY), Konrad Trzmiel (60′ TESTOWANY), Konrad Zaklika (60′ Grzegorz Mazurek, 70′ Jacek Lewandowski), Patryk Koziara (75′ TESTOWANY), TESTOWANY, Slaven Jurisa (46′ Eryk Więdłocha), Luka Janković (46′ TESTOWANY), TESTOWANY, (46′ TESTOWANY).