KS Legionovia Legionowo

Legionovia – Siarka 3:2

Legionovia wygrała z Siarką 3:2!

Legionowianie słabo rozpoczęli sobotnie spotkanie. Już w piątej minucie przegrywali 0:1, ale na szczęście nie minęło kolejnych 20 minut, a do wyrównania doprowadził Paweł Wolski. Do przerwy zdecydowanie lepszym zespołem byli goście, i to nasi piłkarze mogli się cieszyć, że nie przegrywali.
Po zmianie stron podopieczni trenera Marka Papszuna zagrali o niebo lepiej, co też odzwierciedliło się w końcowym wyniku. Dwa gole Szymona Lewickiego przedzieliła bramka przyjezdnych i trzy punkty zostały na Parkowej.
Warto dodać, że wynik mógł być nieco lepszy, ale w końcówce dwukrotnie nie popisał się Sebastian Janusiński, raz trafiając w słupek. Mimo wygranej na II-ligowym froncie, wieczorem legionowianie (przede wszystkim ci, którzy nie grali) rozegrali kolejny mecz. Tym razem sparing w Wieliszewie.
W najbliższym mecz w II lidze Legionovia zmierzy się na wyjeździe z Pogonią Siedlce. Początek 5 października o godz. 16.

Legionovia Legionowo – Siarka Tarnobrzeg 3:2 (1:1)
Bramki: Paweł Wolski 24, Szymon Lewicki 63, 72 – Marcin Truszkowski 5, 66.
Żółte kartki: Pielak, Muczak.
Skład: Marcinkowski – Pielak, Lendzion, Muczak, Jasiński – Wolski (80. Karaszewski), Broniszewski, Romanczuk, Tlaga (60. Janusiński) – Lewicki, Złotkowski (46. Bojas).