Przełamanie legionowskiej drużyny. Podopieczni Bartosza Tarachulskiego zwyciężyli z Lechią Tomaszów Mazowiecki 3:0. Po tej wygranej awansowaliśmy do najlepszej trójki 3 ligi.

Od początku meczu Legionovia chciała wywalczyć przewagę. Legionowianie zaciekle atakowali bramkę przeciwnika co musiało skończyć się bramką. Tak też się stało w 10. minucie meczu. Piłkę z najbliższej odległości wpakował do bramki Patryk Paczuk. Po tym golu rozdrażnieni goście chcieli jak najszybciej zdobyć wyrównujące trafienie. Raz byli w znakomitej okazji. Zawodnik Lechii dostał piłkę dosłownie 4 metry od bramki Jakuba Stefaniaka. Ten zamiast spokojnie skierować piłkę do siatki uderzył w poprzeczkę. Dobitka również nic nie dała. W końcówce legionowianie podwyższyli wynik na 2:0 po golu Daniela Chorosia. Tym samym obrońca ustalił wynik pierwszej części na 2:0.

Finalna odsłona była nieco spokojniejsza od pierwszych 45 minut. Większość akcji skupiała się na środku boiska. Legionovia bardzo dobrze radziła sobie w obronie i golkiper naszej drużyny miał bardzo mało do roboty tej części spotkania. Mimo korzystnego wyniku gospodarze nie myśleli by osiąść na laurach. Trzecią bramkę dla Legionovii w tym meczu zdobył Sebastian Weremko. Tym samym potwierdził, że kryzys jaki przechodziła Legionovia (trzy mecze – jeden punkt) minął na dobre i drużyna odzyskała swoją formę, którą pokazywała na początku rundy. Legionowianie wpakowali wiceliderowi 3 ligi trzy bramki i są na dobrej drodze by powrócić na pozycję lidera w ligowej tabeli.

Następne spotkanie biało-żółto-czerwoni rozegrają już w najbliższą środę. Podejmować wtedy będą w 1/16 Pucharu Polski, Górnik Zabrze. Mecz został zaplanowany na godzinę 13:00. Serdecznie zapraszamy!

Legionovia Legionowo – Lechia Tomaszów Mazowiecki 3:0 (2:0)

Strzelcy: 10′ Patryk Paczuk, 43′ Daniel Choroś, 76′ Sebastian Weremko.

Legionovia: Jakub Stefaniak – Kacper Górski, Daniel Choroś, Sebastian Weremko, Kacper Będzieszak, Eryk Więdłocha (81′ Slaven Jurisa), Konrad Zaklika, Grzegorz Mazurek (75′ Kamil Wolski), Patryk Koziara (87′ Luka Janković), Piotr Krawczyk, Patryk Paczuk.