Kolejny remis

Legionovia Legionowo zremisowała na własnym stadionie ze spadkowiczem, Okocimskim KS Brzesko 1:1.

Pierwsza połowa zawodów rozpoczęła się dość wyrównanie. W 20 minucie spotkania po strzale Lewickiego piłka wpadła do bramki Okocimskiego, niestety sędzia liniowy dopatrzył się w tej sytuacji spalonego. Legionowianie nie podłamali się po nieuznanej bramce i już po chwili mieli akcję, która mogła zakończyć się bramką. Strzał Kołodziejskiego w porę wybili z własnej linii bramkowej goście. W 22 minucie sędziowie nie odgwizdali ewidentnego faulu na polu karnym. Kamil Tlaga biegł z piłką a gdy był już w polu bramkowym został nieprzepisowo zatrzymywany przez zawodnika gości – sędziowie byli niewzruszeniu i kazali grać dalej.  W 42 minucie fenomenalną wrzutką popisał się Odunka, lecz do piłki nie zdołał doskoczyć Lewicki. W 43 minucie spotaknia Legionovia wyszła na prowadzenie. Bramknę dla podopiecznych Roberta Pevnika zdobył Łukasz Kominiak. Do przerwy było 1:0.

Legionovia: Mikołaj Smyłek – Konrad Wieczorek, Kamil Dankowski, Miha Goropevšek, Michał Kołodziejski – Samuelson Odunka (60 Sebastian Czapa), Lazar Pavić, Łukasz Kominiak, Karol Ziąbski (60 Maciej Goliński), Kamil Tlaga (73 Łukasz Zaniewski) – Szymon Lewicki (90 Marcin Stromecki).

Can-Pack Okocimski: Robert Błąkała – Mateusz Wawryka, Radosław Jacek, Arkadiusz Garzeł, Mateusz Kasprzyk (57, Aleksander Ślęczka) – Paweł Pyciak, Arkadiusz Lewiński, Arkadiusz Ryś, Wojciech Wojcieszyński (90 Jurij Hłuszko), Kamil Białkowski (73 Sani Goringo Abubakar) – Wojciech Dziadzio.

Bramki: Łukasz Kominiak 45 – Wojciech Wojcieszyński 55.