Jastrzębie dziś zwycięskie

GKS 1962 Jastrzębie dziś okazało się lepsze od naszej drużyny. Wszyscy po cichu liczyli, że z wyżej rozstawionym przeciwnikiem uda nam się wygrać. Tak się jednak nie stało. Goście wyjeżdżają z kompletem punktów.

Choć pierwsza połowa nie wróżyła zbyt szybkiego otwarcia wyniku to osłabiona kontuzjami Novia grała jak równy z równym. Zarówno jedna, jak i druga drużyna stwarzały sytuacje, które mogły zagrozić każdej z nich. Nie były one jednak tzw. setkami. Przed przerwą Legionovia miała szansę na otworzenie wyniku, ale Rybkiewicz źle przyjął zagrywaną do niego piłkę i ta po strzale minęła słupek bramki gości.

W drugiej połowie piłkarzom Legionovii zabrakło już siły. Gra wyglądał zupełnie inaczej niż w pierwszej odsłonie. Tym razem goście stwarzali większe zagrożenie. I to przełożyło się na wynik. Po stałym fragmencie gry Pusek musiał wyciągać piłkę z bramki. Choć mieliśmy i w tej odsłonie swoją szansę, sędzia odebrał ją nam odgwizdując przewinienie Żebrowskiego, który wychodzi na doskonałą pozycję. Goście zdołali jeszcze poprawić wynik, by ostatecznie zakończyć spotkanie rezultatem 0:2.

Jastrzębie zabiera nam bardzo ważne punkty. Szkoda, że w ostatnich spotkaniach jest to normą.

KS Legionovia KZB Legionowo 0:2 GKS 1962 Jastrzębie

KS Legionovia KZB Legionowo: Pusek, Kalinowski, Goliński, Trzmiel, Kutarba, Żebrowski, Zaklika, Kowalczyk, Kłak, Rybkiewicz, Jajko.
Rezerwowi: Wadach, Wilanowski, Lukava, Mazlum, Andrzejewski, Cynt.

GKS 1962 Jastrzębie: Drazik, Mazurkiewicz, Pacholski, Szymura, Kulawik, Semaniuk, Tront, Ali, Weis, Gancarczyk, Jadach.
Rezerwowi: Szelong, Kawula, Caniboł, Dzida, Szczęch, Musioł, Adamek.