Bezbramkowo ze Zniczem. Nadzieja wróciła

Spotkanie pomiędzy Legionovią Legionowo, a Zniczem Pruszków zakończyło się bezbramkowo. Mimo przewagi gospodarzy, legionowianie jedynie zremisowali ze Zniczem.

Legionowianie już od początku meczu dysponowali lepszymi akcjami i równie dobrymi podaniami. Potrafili zagrozić bramce Gradeckiego, lecz znów skuteczność pozostawiała wiele do życzenia. Mimo wszystko piłka przeważnie była na połowie Znicza Pruszków. Goście sporadycznie pojawiali się na polu Legionovii co sprawiało wrażenie dominacji biało-żółto-czerwonych w sobotnim meczu. Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowo.

W drugiej odsłonie znów mieliśmy kontrole gry przez Legionovię. Tym razem akcje były groźniejsze niż przy pierwszych 45 minutach. Goście również starali się zdobyć jaki pierwsi bramkę. Najlepsze okazje mieli jednak legionowianie, którzy znów trafiali jedynie w słupki i poprzeczki. Największą bolączką naszej drużyny był czas od 85 minuty po której przeważnie traciliśmy koncentracje i co za tym idzie bramkę. Tak jednak się nie stało. Spotkanie zakończyło się wynikiem 0:0.

Następny mecz Legionovia rozegra na wyjedzie z Gryfem Wejherowo. Spotkanie rozpocznie się w sobotę o godzinie 15:00.

Legionovia Legionowo – Znicz Pruszków 0:0

Legionovia: Paweł Błesznowski – Kacper Będzieszak, Rafał Zembrowski, Bartosz Waleńcik, Jonatan Straus, Mateusz Małek (74. Adam Imiela), Patryk Koziara, Luka Janković, Stanisław Wawrzynowicz (34. Bartosz Gołaszewski), Karol Podliński (57. Arkadiusz Gajewski), Daniel Pietraszkiewicz.