Bezbramkowo w zimowej aurze

Spotkanie pomiędzy Legionovią Legionowo, a Ursusem Warszawa zakończyło się bezbramkowo. To pierwszy remis biało-żółto-czerwonych w przygotowaniach do rundy wiosennej.

Pierwsza połowa rozpoczęła się wyrównanie, lecz z lekką przewagą Legionovii. Podopieczni Bogdana Jóźwiaka sumiennie bronili dostępu do swojej bramki zarazem szukając swoich okazji. Zawodnicy starali się skonstruować akcję, która dała by prowadzenie, lecz obrona Ursusa spisywała się równie dobrze co defensywa biało-żółto-czerwonych. Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowo.

Legionowianie tradycyjnie wyszli drugą jedenastką na drugą połowę. Jedynie Daniel Choroś zagrał całe spotkanie od 1 do 90 minuty. Dobrze spisywały się nowe nabytki Legionovii Legionowo. Mowa tu oczywiście do Marcinie Klusce oraz Kacprze Kaczorowskim. W tej połowie mieliśmy więcej okazji bramkowych. Najlepszą z nich miał Rafał Zembrowski, który dostał idealnie dośrodkowanie, lecz po uderzeniu głową piłkę obronił Oliwer Wienczatek. Mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 0:0.

Następne spotkanie Legionovia rozegra u siebie z Unią Skierniewice. Sparing rozpocznie się w sobotę o godzinie 12:00.

Legionovia Legionowo – Ursus Warszawa 0:0

Legionovia (I połowa): Paweł Błesznowski – Mateusz Małek, TESTOWANY, Daniel Choroś, Bartosz Walencik, Piotr Maślanka – Mateusz Turkowski, Luka Janković, Konrad Zaklika, Marcin Kluska – Karol Podliński

Legionovia (II połowa): TESTOWANY – Kacper Kaczorowski, Rafał Zembrowski, Daniel Choroś, Kacper Będzieszak – Eryk Więdłocha, TESTOWANY, Maciej Sobota, Patryk Koziara, Jakub Karabin – TESTOWANY