Zwycięska passa trwa! Legionovia – Znicz 1:0

Legionovia pokonała wczoraj w meczu 7. kolejki III ligi Znicza Biała Piska 1:0. Bramkę na wagę trzech punktów zdobył Dariusz Zjawiński. Było to czwarte zwycięstwo z rzędu biało-żółto-czerwonych, którzy umocnili się tym samym na pozycji lidera.

Ekipa z Białej Piskiej tradycyjnie nie była łatwym rywalem. Goście całkiem przyzwoicie rozpoczęli wczorajsze zmagania. Nasz zespół z każdą minutą konstruował jednak coraz więcej akcji ofensywnych. Swoje szanse w pierwszej połowie mieli choćby Karol Barański czy Dariusz Zjawiński. Do przerwy na tablicy wyników widniał bezbramkowy remis.

Niespełna kwadrans po zmianie stron padła jedyna bramka w tym meczu. Piłkę głową do siatki po rzucie rożnym skierował Zjawiński. Przyjezdni najbliżej wyrównania byli w 74. minucie gry. Bramkarza Novii uratowała wówczas poprzeczka. Legionowianie utrzymali zatem skromne prowadzenie do samego końca.

Kolejne ligowe starcie już w najbliższą sobotę. Nasi ulubieńcy po serii meczów u siebie zagrają tym razem na wyjeździe z Legią II Warszawa. Pierwszy gwizdek o godz. 12:00. Mecz zostanie rozegrany w Legia Training Center w Książenicach.