U-12: Wygrana z Huraganem

W minioną sobotę o godzinie 10:00 rozegrano spotkanie 3. kolejki III ligi okręgowej Młodzików. Nasz zespół pokonał u siebie PWKS Huragan SKOK Wołomin 2:1.

Trener Mateusz Pryciak na to spotkanie wystawił następujący skład: GRZYMKOWSKI- KRAWIEC, RESZKA, WIŚNIEWSKI, KRAWCZYK, TURKOWSKI,PIĄTKOWSKI, JASISZCZAK, PIERZCHALSKI.

W rezerwie pozostali: ZAREMBA,BIERNACKI, WĘGŁOWSKI, DĄBROWSKI, KILIŚ, CZAPLIŃSKI, ORLIKOWSKI.

Zagraliśmy bardzo dobre spotkanie. Już w pierwszej minucie po golu Piątkowskiego wyszliśmy na prowadzenie. Wynik podwyższył siedem minut później Jasiszczak. Choć w 32. minucie straciliśmy jedną bramkę, to udało nam się dowieźć zwycięstwo do końca. – powiedział po spotkaniu trener.