Trzecia wygrana z rzędu! Legionovia – Lechia 3:1

Legionovia pokonała w meczu 6. kolejki III ligi Lechię Tomaszów Mazowiecki 3:1 i pozostała na fotelu lidera rozgrywek.

Nasi ulubieńcy już po 9 minutach rywalizacji prowadzili 2:0! Dwukrotnie golkipera rywali pokonał Michał Bajdur. Gospodarze mieli kolejne okazje do podwyższenia prowadzenia, ale to do drużyny gości należało ostatnie słowo w pierwszej połowie. Do siatki trafił Artur Amroziński. W drugiej części spotkania podopieczni trenera Pirosa stwarzali sobie sporo dogodnych sytuacji, ale drogę do bramki zdołał znaleźć tylko Dawid Papazjan. „Papi” ustalił tym samym rezultat na 3:1 dla Novii!

To był bardzo dobry występ w wykonaniu legionowian. Gdyby celowniki były nastawione nieco lepiej, to zwycięstwo mogło być jeszcze bardziej okazałe. Czasu na odpoczynek nie było zbyt wiele, bowiem kolejna przeszkoda już jutro o godz. 17:00. Na Parkową zawita Znicz Biała Piska.