Pierwsze zwycięstwo!

Legionovia Legionowo w swoim meczu w ramach 2.kolejki II Ligi Centralnej pokonała Zagłębie Sosnowiec 1:0.

W pierwszej części spotkania nie wiele się działo. Legionovia broniła swoją bramkę przed sporadycznymi atakami gości z Sosnowca. Wiele akcji było nieudanych i zbyt chaotycznych. Legionovia w początkowej odsłonie batalii zremisowała połowę 0:0.

Legionovia Legionowo 0:0 Zagłębie Sosnowiec

W drugiej części spotkania zawodnicy obu drużyn przypomnieli kibicom że są na spotkaniu piłkarskim. W 52 minucie spotkania Czapa fantastycznie dośrodkował w pole karne gości ale Lewicki minimalnie spóźniony. 12 minut później drużyna z Parkowej wykorzystała sytuacje i wyszła na prowadzenie po golu Lazara Pavicia który wykorzystał dośrodkowanie Odunki i pewnie wpakował piłkę do siatki. 65 minuta spotkania i powinno być 2:0! Odunka pięknie przedryblował obrońców Zagłębia, gdy strzelał na bramkę w ostatniej chwili obrońca wybił piłkę z lini bramkowej. Dwie minuty później do wyrównania nie dopuścił Lewicki który również wybijał piłkę z linii bramkowej. Legionovia miała jeszcze jedną groźną sytuacje z rzutu wolnego ale strzał Broniszewskiego z 40 metrów trafił w słupek.

Pierwszy mecz w historii z Zagłębiem i pierwsze historyczne zwycięstwo! Taką Legionovie chcemy oglądać! Zwycięską Legionovie!